Nowy Peugeot 308 SW Hybrid

Intensywne SW

Nowy Peugeot 308 SW Hybrid

niepoddające się żadnym wpływom

Nowe kombi PEUGEOT 308 SW z nowym logo marki pośrodku nowego, pionowego grilla wyróżnia się imponującą sylwetką, dodatkowo podkreśloną wydłużoną maską i cofniętą przednią szybą.

Odważnie proporcje nadwozia, pełen ekspresji i ostry, zmysłowy design świadczą o niekonwencjonalnej osobowości, która wyłamuje się ze stereotypów, ale nie zapomina o praktycznych i modułowych rozwiązaniach. Rasowa kompaktowa sylwetka zapowiada pojemne wnętrze. Atletyczne „kocie” linie są elegancko wykończone chromowanymi elementami, finezyjnym układem świateł i nowym emblematem marki.

Miejsce kierowcy

Nowy Peugeot 308 SW Hybrid

Nowe podejście do technologii

Zasiądź za sterami nowego ergonomicznego i intuicyjnego PEUGEOT i-Cockpit® wyposażonego w ultratechnologie łączności.

To kluczowy element wyposażenia samochodów marki, który zapewnia bezpieczeństwo i nową jakość czasu spędzanego w kabinie. Teraz w nowej odsłonie zapewniającej kierowcy i pasażerom lepszą ergonomię i więcej technologii w jeszcze lepszym stylu.

Obejmuje nową kompaktową i ultraporęczną podgrzewaną kierownicę, panel zegarów w polu widzenia drogi i centralnie umieszczony ekran dotykowy z innowacyjnym systemem multimedialnym PEUGEOT i-Connect. Teraz każdy może dowolnie zmienić konfigurację w zależności od tego, co go interesuje i na co ma ochotę, by zapewnić nową jakość doznań z jazdy.

SILNIK

Nowy Peugeot 308 SW Hybrid

NAPĘD HYBRYDOWY TYPU PLUG-IN

HYBRID 225 e-EAT8, w skład którego wchodzi:

– Silnik PureTech o mocy 180 KM (132 kW)
– Silnik elektryczny o mocy 81 kW

– Elektrycznie sterowana, automatyczna skrzynia biegów e-EAT8

HYBRID 180 e-EAT8, w skład którego wchodzi:

– Silnik PureTech o mocy 150 KM (110 kW)

– Silnik elektryczny o mocy 81 kW

– Elektrycznie sterowana, automatyczna skrzynia biegów e-EAT8

Akumulator o pojemności 12,4 kWh zapewnia zasięg nawet 60 km w trybie elektrycznym w cyklu WLTP.Dane szacunkowe, podawane orientacyjnie, w oczekiwaniu na ich potwierdzenie w procesie homologacji WLTP.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.