Nowy PEUGEOT 208

NOWY PEUGOET 208

POŻYCZKA RRSO PRAWDZIWE 0%

Rata dla Firmy już od 490 zł netto/mies.

Rata dla Ciebie już od 606 zł brutto/mies.

STYL JAZDY

Nowy PEUGEOT 208

NIEODPARTA PRZYJEMNOŚĆ JAZDY

Nowy PEUGEOT 208 zyskał świeży design: nowoczesny, odważny wygląd, a także całkowicie zmienione felgi. Jego koci wygląd i światła LED z motywem trzech pazurów z przodu i LED z tyłu, naprawdę pobudzają zmysły. Rzeźbiona sylwetka i zmysłowe linie sprawiają, że nowy PEUGEOT 208 ma sportową osobowość.

POZWÓL, BY KIEROWAŁY TOBĄ EMOCJE

Nowy PEUGEOT 208

PEUGEOT i-Cockpit®

Odkryj moc niespotykanych wrażeń z nowym 208.

PEUGEOT i‑Cockpit®, integruje kompaktową kierownicę, panel cyfrowych zegarów 3D, 10-calowy ekran dotykowy HD i eleganckie klawisze fortepianowe.

Dzięki unikatowej, ergonomicznej i wygodnej koncepcji stanowiska kierowcy PEUGEOT i‑Cockpit®, możesz cieszyć się niezrównaną przyjemnością jazdy i zwrotnością.

FINANSOWANIE

Nowy PEUGEOT 208

WYBIERZ OPCJĘ DLA SIEBIE

Wybierz formę finansowania i dostosuj ją do swoich aktualnych potrzeb. Skorzystaj z wielu atrakcyjnych ofert Peugeot, które przygotowaliśmy dla Ciebie:

 • Abonament SimplyDrive B2B z ratą 490 zł netto/mies.
 • Pożyczka PRAWDZIWE 0% z RRSO 0%
 • Abonament SimplyDrive B2C z ratą 606 zł brutto/mies.
 • ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

   Imię

   Nazwisko

   E-mail

   Telefon


   Po przeczytaniu i zrozumieniu niniejszej Polityki prywatności, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych w następujących celach:

   Dołącz do nas!

   Chcemy utrzymywać nasze relacje z Tobą i tylko z Tobą oraz jak najlepiej zadbać o Twoje doświadczenia z nami!
   Otrzymuj spersonalizowane oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne fajne treści od naszych marek. Bądźmy w kontakcie!
   Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c/4.f) w naszej Polityce prywatności.
   I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

   Jeśli chcesz wyrazić zgodę tylko na wyraźne cele ROZWIŃ

   Pozostańmy w kontakcie!

   Chcemy utrzymywać nasze relacje z Tobą i tylko z Tobą!
   Otrzymuj oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne fajne treści od naszych marek. Pozostańmy w kontakcie!
   Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c) w naszej Polityce prywatności.
   I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

   Uzyskaj lepsze oferty!

   Poznajmy się! Chcemy lepiej dostosowywać Twoje doświadczenia z nami, poprzez zwracanie uwagi na Twoje konkretne potrzeby, na to co lubisz i czego nie lubisz!
   Będziemy zachwyceni, jeśli pozwolisz nam zrozumieć, co lubisz, czytasz i robisz z nami, abyśmy mogli zaoferować Ci lepsze i spersonalizowane oferty.
   Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.f) w naszej Polityce prywatności.
   I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

   Dołącz do naszych partnerów!

   Jesteśmy dużą społecznością, która dzieli się ciekawymi rzeczami! Jeśli chcesz poznać naszych niesamowitych partnerów i pozwolić im komunikować się bezpośrednio z Tobą, wyraź zgodę!
   Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.h) ) w naszej Polityce prywatności.
   I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

   *Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 95600 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 15%, miesięczna rata leasingowa netto: 490 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.
   **Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 95600 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 15%, miesięczna rata leasingowa brutto: 606 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.
   ***Oferta Pożyczki RRSO Prawdziwe 0% – założenia przyjęte do obliczenia rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania: cena pojazdu: 98 600 zł, wpłata własna: 59 160 zł, stała stopa oprocentowania pożyczki: 0%, finansowana opłata przygotowawcza od udzielenia pożyczki: 0% kwoty pożyczki, całkowita kwota pożyczki: 39 440 zł (zawiera opłatę przygotowawczą od udzielenia pożyczki), miesięczna opłata za zarządzanie umową (z fakturą elektroniczną): 0 zł, czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy, wysokość raty pożyczki: 1095,56zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 0,00%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta (określona w sposób szacunkowy zgodnie z art. 8 ustawy z dn. 12.05.2011 r. o kredycie konsumenckim): 39 440 zł. Kalkulacja z dnia 15.12.2023 r.