PEUGEOT 308 SW

CYFROWY PEUGEOT i-COCKPIT®

PEUGEOT 308 SW

PURE DRIVING EXPERIENCE

Nowy pojemnościowy ekran dotykowy 10’’ HD to rewolucja w multimedialnych systemach pokładowych. Wyposażony w nową technologię infotainment PEUGEOT i-Connect zapewnia realne możliwości personalizacji:

– Ergonomia jak w smartfonie
– Wyświetlacz z wieloma oknami
– Kilka profili użytkowników
– Funkcja bezprzewodowego klonowania ekranu MirrorScreen

STYL

PEUGEOT 308 SW

PURE DESIGN

Nowe kompaktowe kombi PEUGEOT 308 SW ma charakterystyczny dla marki układ świateł z cienkimi reflektorami. Jest wyposażone w światła Full LED. Z technologią PEUGEOT Matrix LED, która ułatwia jazdę nocą.

Ich przedłużeniem są „kły” świateł dziennych, podkreślające kocie spojrzenie nowego PEUGEOT 308 SW.

TECHNOLOGIA

PEUGEOT 308 SW

POZNAJ NAJWAŻNIEJSZE SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE PROWADZENIE

Doceń doskonałe trzymanie się drogi i przyjemność jazdy za kierownicą nowego kompaktowego kombi PEUGEOT 308 SW.

Nowy PEUGEOT 308 SW jest wyposażony w liczne systemy wspomagania prowadzenia i manewrowania, które zwiększają komfort podróżowania i bezpieczeństwo:

• Nowa kamera cofania 180°
• Wspomaganie parkowania 360° z 4 kamerami
• System dalekosiężnego monitorowania martwego pola widzenia

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Oferta leasingowa FREE2MOVE LEASE® jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 95 300 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20 000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1153 zł. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy – PSA Finance Polska Sp. z o.o. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot.