NOWY E-3008 i 3008 HYBRYDOWY

NOWY E-3008 i 3008 HYBRYDOWY

NOWY 3008 HYBRYDOWY już od 1 370 zł netto/mies. dla firm

NOWY E-3008 już od 1 599 netto/mies. dla firm

NOWY ELEKTRYCZNY SUV

NOWY E-3008 i 3008 HYBRYDOWY

SUV fastback o kociej sylwetce

Oto nowy E‑3008 z elegancką sylwetką SUV‑a i nowoczesnym panoramicznym kokpitem PEUGEOT i‑Cockpit®.
Nowy E‑3008 zachwyca nowym wyglądem przedniej części nadwozia. Zachowano w nim kultową sygnaturę świetlną z trzema pazurami, wprowadzając radykalnie nowy sposób wykończenia reflektorów i grilla, który odzwierciedla elektryczne DNA tego modelu. Projekt przodu skupia się wokół nowego emblematu PEUGEOT – dzięki gradientowi koloru nadwozia obejmuje nową sygnaturę świetlną i grill. Ultrakompaktowe reflektory umieszczone zostały w smukłej, eleganckiej listwie. Ten charakterystyczny element stylistyczny nadaje nowemu E‑3008 szczególnie wyrazisty wygląd, podkreślający jego nowoczesną osobowość.

PEUGEOT i-Cockpit®

NOWY E-3008 i 3008 HYBRYDOWY

przyjemność z jazdy

Innowacje i elegancja, zagościły również we wnętrzu modelu E‑3008. Nowy panoramiczny PEUGEOT i‑Cockpit® przenosi przyjemność z jazdy na wyższy poziom.
Unoszący się w powietrzu, zakrzywiony 21‑calowy panoramiczny wyświetlacz HD, który łączy wyświetlacz kierowcy z centralnym ekranem dotykowym.
Wyświetlacz kierowcy i duży centralny ekran dotykowy są teraz zintegrowane w zakrzywionym panoramicznym wyświetlaczu, składającym się z pojedynczego 21‑calowego panelu o wysokiej rozdzielczości, który rozciąga się od lewego końca deski rozdzielczej do konsoli środkowej.

SILNIK

NOWY E-3008 i 3008 HYBRYDOWY

wybierz wersję dla siebie

Nowy E‑3008 został zbudowany na innowacyjnej, platformie, która zmienia oblicze elektromobilności:

– Już dostępny do zamówienia w wersji hybrydowej i całkowicie elektrycznej o zasięgu do 525 km.

– W późniejszym terminie dostępny również w wersji hybrydowej Plug‑In, elektrycznej z napędem na wszystkie koła i dwoma silnikami Dual Motor, oraz całkowicie elektrycznej o rozszerzonym zasięgu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon


  Po przeczytaniu i zrozumieniu niniejszej Polityki prywatności, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych w następujących celach:

  Dołącz do nas!


  Dbamy o naszych klientów i o nasze relacje. Otrzymuj spersonalizowane oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne interesujące Cię treści od naszych marek. Bądźmy w kontakcie!

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c/4.f) w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili będziesz mógł zmienić swoje ustawienia przetwarzania danych bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Jeśli chcesz wyrazić zgodę tylko na wyraźne cele ROZWIŃ

  Pozostańmy w kontakcie!


  Otrzymuj oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne interesujące Cię treści od naszych marek. Bądźmy w kontakcie!

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c) w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Uzyskaj lepsze oferty!


  Poznajmy się! Pozwól nam przedstawić Ci lepsze i spersonalizowane oferty.

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.f) w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio nahttps://preferences.stellantis.com.

  Dołącz do naszych partnerów!


  Jesteśmy dużą społecznością, która dzieli się ze sobą ciekawymi rzeczami. Jeśli chcesz poznać naszych niesamowitych partnerów i pozwolić im komunikować się bezpośrednio z Tobą, wyraź zgodę!

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.h) w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Zużycie paliwa: 5,7-4,5 l/100 km i emisja CO2: 129-124 g/km (wersje spalinowe), zużycie energii (ważone): 15,0-13,9 kWh/100 km i emisja CO2: 0 g/km (wersja elektryczna), cykl mieszany wg WLTP.
  Wartości zużycia paliwa i energii oraz emisji CO2 określone zostały na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (światowa zharmonizowana procedura badania pojazdów lekkich), w zależności od wersji, zgodnie z Rozporządzeniami (WE) nr 715/2007, nr 2017/1153 oraz nr 2017/1151. Podane wartości (od najwyższych do najniższych) uzyskano z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu, dla wersji w europejskim standardzie wyposażenia. Wartości mogą odbiegać od rzeczywistych, ponieważ nie uwzględniają zróżnicowanego stylu i warunków jazdy, rodzaju nawierzchni, temperatury otoczenia, trybu pracy klimatyzacji itp. Szczegółowe informacje dotyczące odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji na peugeot.pl.

  Oferta leasingu Stellantis Financial Services skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji dla wersji hybrydowej: cena katalogowa brutto 169900 zł, okres leasingu 24 mies. i roczny przebieg 15000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1370 zł. Założenia przyjęte do kalkulacji dla wersji elektrycznej: cena katalogowa brutto 233600 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 14%, miesięczna rata leasingowa netto: 1599 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.