Nowy PEUGEOT e-208

WYJĄTKOWA OFERTA NA ROCZNIK 2020

 • Oszczędny dla środowiska i dla portfela.
 • Dowiedz się więcej u Dealera Peugeot.

Oszczędny dla środowiska i dla portfela.

Dowiedz się więcej u Dealera Peugeot.

Wyjątkowy design

Nowy PEUGEOT e-208

Stylistyka, której nie sposób nie oprzeć

Przykuwający uwagę elektryczny model e-208 ma wszystko, by się podobać. Wyróżnia się wyjątkowymi akcentami podkreślającymi jego zaawansowanie technologiczne i nowoczesność. Nowego PEUGEOT e-208 można nieomylnie rozpoznać po zewnętrznych elementach: monogramie „e” i logo lwa, które zmienia odcień w zależności od kąta patrzenia, osłonie chłodnicy w kolorze nadwozia, błyszczących czarnych nadkolach, diamentowanych felgach aluminiowych 17’ z wstawkami poprawiającymi aerodynamikę.

Stymulujący PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Nowy PEUGEOT e-208

Przenieś się do technologii nowej generacji

Peugeot i-Cockpit® 3D najnowszej generacji. Poczuj, jak dynamiczna i intuicyjna może być jazda dzięki kompaktowej, wielofunkcyjnej kierownicy, panelowi cyfrowych zegarów 3D z możliwością konfiguracji, dużemu ekranowi dotykowemu 10” HD i 7 przełącznikom typu toggle switch. Wykreuj niepowtarzalny klimat we wnętrzu dzięki 8 kolorom diod LED RGB, by wnętrze było jeszcze bardziej nowoczesne.
W środku nowy PEUGEOT e-208 wyróżnia się wyrafinowaną tapicerką z Alcantara Greval. Jednocześnie samochód zachowuje przestronne wnętrze dla Twojego komfortu i komfortu Twoich pasażerów.
Informacje dotyczące jazdy są łatwo dostępne na cyfrowym panelu 3D i wyświetlane na wzór hologramu lub na ekranie dotykowym.

Nowoczesne technologie

Nowy PEUGEOT e-208

W 100% elektryczny

Nowy PEUGEOT e-208 jest w 100% elektryczny. Silnik o mocy 100 kW (136 KM) i momencie obrotowym 260 Nm dostępnym już w chwili startu to gwarancja mocnych doznań i frajdy z jazdy cichym i komfortowymi samochodem.
Aby w pełni korzystać z 340 km zasięgu (WLTP) nowego PEUGEOT e-208, dostępnych jest kilka sposobów ładowania:
Ładowanie w domu i w pracy
PEUGEOT e-208 można naładować z klasycznego gniazda domowego przy użyciu przewodu dostarczonego z samochodem w ciągu 24 godzin.
Ładowanie ze stacji publicznych
Układ chłodzenia akumulatora pozwala na skorzystanie z ładowarek o mocy 100 kW i naładowanie do 80% pojemności w ciągu 30 minut

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Pożyczka 0%
  Przykładowa kalkulacja dla pożyczki o zmiennej stopie oprocentowania, Pożyczka 0%: cena pojazdu: 95. 000 zł, wpłata własna: 47 500 zł, miesięczna rata pożyczki: 1 319 zł, stopa oprocentowania pożyczki: 0,00%, finansowana opłata przygotowawcza: 0% kwoty pożyczki, całkowita kwota pożyczki (bez opłaty przygotowawczej, z uwzględnieniem składki na ubezpieczenie spłaty pożyczki): 49 210 zł, czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy, RRSO: 2,97%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta (określona w sposób szacunkowy zgodnie z art. 8 ustawy z dn. 12.05.2011 r. o kredycie konsumenckim): 49 678 zł.
  Warunki przykładowej pożyczki są dostępne wyłącznie w przypadku skorzystania z oferowanego przez PSA Consumer Finance Polska sp. z o.o. ubezpieczenia spłaty pożyczki. Powyższy przykład nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. W celu uzyskania indywidualnej oferty należy zgłosić się do najbliższego salonu Peugeot. Zgoda na udzielenie pożyczki jest uzależniona od zdolności kredytowej Klienta ustalanej zgodnie z procedurami Pożyczkodawcy. Prezentowane informacje zostały podane według stanu na listopad 2020 r.