PEUGEOT e-208

 • Oszczędny dla środowiska i dla portfela.
 • Dowiedz się więcej u Dealera Peugeot.

Oszczędny dla środowiska i dla portfela.

Dowiedz się więcej u Dealera Peugeot.

Wyjątkowy design

PEUGEOT e-208

Stylistyka, której nie sposób nie oprzeć

Przykuwający uwagę elektryczny model e-208 ma wszystko, by się podobać. Wyróżnia się wyjątkowymi akcentami podkreślającymi jego zaawansowanie technologiczne i nowoczesność. PEUGEOT e-208 można nieomylnie rozpoznać po zewnętrznych elementach: monogramie „e” i logo lwa, osłonie chłodnicy w kolorze nadwozia, błyszczących czarnych nadkolach, diamentowanych felgach aluminiowych 17’ z wstawkami poprawiającymi aerodynamikę.

Stymulujący PEUGEOT i-Cockpit® 3D

PEUGEOT e-208

Przenieś się do technologii nowej generacji

Peugeot i-Cockpit® 3D najnowszej generacji. Poczuj, jak dynamiczna i intuicyjna może być jazda dzięki kompaktowej, wielofunkcyjnej kierownicy, panelowi cyfrowych zegarów 3D z możliwością konfiguracji, dużemu ekranowi dotykowemu 10” HD i 7 przełącznikom typu toggle switch. Wykreuj niepowtarzalny klimat we wnętrzu dzięki 8 kolorom diod LED RGB, by wnętrze było jeszcze bardziej nowoczesne.
W środku PEUGEOT e-208 wyróżnia się wyrafinowaną tapicerką z Alcantara Mistral. Jednocześnie samochód zachowuje przestronne wnętrze dla Twojego komfortu i komfortu Twoich pasażerów.
Informacje dotyczące jazdy są łatwo dostępne na cyfrowym panelu 3D i wyświetlane na wzór hologramu lub na ekranie dotykowym.

Nowoczesne technologie

PEUGEOT e-208

W 100% elektryczny

PEUGEOT e-208 jest w 100% elektryczny. Silnik o mocy 100 kW (136 KM) i momencie obrotowym 260 Nm dostępnym już w chwili startu to gwarancja mocnych doznań i frajdy z jazdy cichym i komfortowymi samochodem.
Aby w pełni korzystać do 362 km zasięgu (WLTP) PEUGEOT e-208, dostępnych jest kilka sposobów ładowania:
Ładowanie w domu i w pracy
PEUGEOT e-208 można naładować z klasycznego gniazda domowego przy użyciu przewodu dostarczonego z samochodem w ciągu 24 godzin.
Ładowanie ze stacji publicznych
Układ chłodzenia akumulatora pozwala na skorzystanie z ładowarek o mocy 100 kW i naładowanie do 80% pojemności w ciągu 30 minut

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.