PEUGEOT e-Rifter

STYL

PEUGEOT e-Rifter

PEUGEOT e-RIFTER: LICZĄCY DO 7 MIEJSC SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY

Nowy PEUGEOT e-Rifter prezentuje solidny i pełen wyrazu styl.

Jego wyróżniające się przestronnością i modułowością nowoczesne i technologicznie zaawansowane wnętrze stanowi zapowiedź wyjątkowych doznań z jazdy.

Poznaj ten rodzinny samochód wyposażony w 100% elektryczny napęd, który zapewnia zasięg do 280 km.

PEUGEOT i-COCKPIT® 3D najnowszej generacji

PEUGEOT e-Rifter

e-VOLUCJA PEUGEOT i-COCKPIT®

PEUGEOT i-Cockpit® zapewnia bardziej dynamiczne i instynktowne prowadzenie samochodu dzięki kompaktowej kierownicy, cyfrowemu wyświetlaczowi zegarów w polu widzenia drogi i pojemnościowemu, 8-calowemu ekranowi dotykowemu. PEUGEOT i-Cockpit® nowego e-RIFTERA wzbogaca się o dwa nowe, technologicznie zaawansowane panele zegarów i wskaźników, które dostarczają wszelkich informacji niezbędnych do sprawnej obsługi w 100% elektrycznego samochodu.

Montowany w standardzie analogowy zespół zegarów został dostosowany do obsługi wersji elektrycznej i został wzbogacony o wskaźnik zużycia energii, wskaźnik poboru energii przez systemy zapewniania komfortu cieplnego (ogrzewanie, klimatyzacja), wskaźnik poziomu naładowania akumulatora trakcyjnego oraz kolorowy wyświetlacz.

TECHNOLOGIA

PEUGEOT e-Rifter

W 100% ELEKTRYCZNY NAPĘD

Zwrotny i kompaktowy w mieście, solidny i bezpieczny na drodze nowy PEUGEOT e-Rifter jest napędzany silnikiem elektrycznym o mocy 100 kW (136 KM).

Zapewnia dynamiczne przyspieszenia dzięki bezzwłocznie dostępnemu w każdej sytuacji momentowi obrotowemu 260 Nm.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.