PEUGEOT e-Traveller

Wyjątkowy design

PEUGEOT e-Traveller

Kombivan PEUGEOT nowej generacji

Nowoczesny przód doskonale podkreśla elegancką stylistykę i silną osobowość PEUGEOT e-Travellera.

Dzięki trzem długościom nadwozia (Compact, Standard i Long), modularnemu wnętrzu (od 5 do 8 miejsc) i bagażnikowi o pojemności do 3000 l samochód idealnie dostosowuje się do Twoich potrzeb.

PEUGEOT e-Traveller wprost zaprasza cię do wyruszenia w drogę, zarówno na rekreacyjne wypady na łono natury jak i w dalekie trasy.

Miejsce kierowcy

PEUGEOT e-Traveller

KOMFORT I SWOBODA

Wnętrze kompaktowego vana PEUGEOT e-Traveller zapewnia kierowcy najwyższy komfort prowadzenia. Wsiadanie do kabiny ułatwia stopień, a wysoko umieszczony fotel kierowcy zapewnia pełną kontrolę nad drogą i pozycję za kierownicą jak w samochodach osobowych.

Wyróżniające się nowoczesną, oszczędną stylistyką i eleganckimi materiałami wykończeniowymi miejsce kierowcy wyposażono w szereg innowacyjnych rozwiązań. Ergonomiczne elementy wyposażenia, takie jak wyświetlacz Head-Up i 7-calowy ekran dotykowy pozostają zawsze w zasięgu ręki i wzroku.

Zespół zegarów i wskaźników oraz ekran dotykowy obejmują również zespół funkcji specyficznych dla napędu elektrycznego, takich jak wizualizacja przepływów energii.

TECHNOLOGIA

PEUGEOT e-Traveller

W 100% ELEKTRYCZNY NAPĘD

Zwrotny i kompaktowy w mieście, solidny i bezpieczny na drodze PEUGEOT e-Traveller jest napędzany silnikiem elektrycznym o mocy 100 kW (136 KM). Zapewnia dynamiczne przyspieszenia dzięki natychmiast dostępnemu momentowi obrotowemu 260 Nm. Ciesz się przyjemnością elastycznej, dynamicznej i bezgłośnej jazdy za kierownicą PEUGEOT e-Traveller.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  *Ładowarka easyWallBox w cene auta przy zakupie online. Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.