PEUGEOT e-Traveller

Peugeot E-Traveller

Dostępny w Leasingu 101%

Wyjątkowy design

PEUGEOT e-Traveller

Kombivan PEUGEOT nowej generacji

Nowoczesny przód doskonale podkreśla elegancką stylistykę i silną osobowość PEUGEOT e-Travellera.

Dzięki trzem długościom nadwozia (Compact, Standard i Long), modularnemu wnętrzu (od 5 do 8 miejsc) i bagażnikowi o pojemności do 3000 l samochód idealnie dostosowuje się do Twoich potrzeb.

PEUGEOT e-Traveller wprost zaprasza cię do wyruszenia w drogę, zarówno na rekreacyjne wypady na łono natury jak i w dalekie trasy.

Miejsce kierowcy

PEUGEOT e-Traveller

KOMFORT I SWOBODA

Wnętrze kompaktowego vana PEUGEOT e-Traveller zapewnia kierowcy najwyższy komfort prowadzenia. Wsiadanie do kabiny ułatwia stopień, a wysoko umieszczony fotel kierowcy zapewnia pełną kontrolę nad drogą i pozycję za kierownicą jak w samochodach osobowych.

Wyróżniające się nowoczesną, oszczędną stylistyką i eleganckimi materiałami wykończeniowymi miejsce kierowcy wyposażono w szereg innowacyjnych rozwiązań. Ergonomiczne elementy wyposażenia, takie jak wyświetlacz Head-Up i 7-calowy ekran dotykowy pozostają zawsze w zasięgu ręki i wzroku.

Zespół zegarów i wskaźników oraz ekran dotykowy obejmują również zespół funkcji specyficznych dla napędu elektrycznego, takich jak wizualizacja przepływów energii.

TECHNOLOGIA

PEUGEOT e-Traveller

W 100% ELEKTRYCZNY NAPĘD

Zwrotny i kompaktowy w mieście, solidny i bezpieczny na drodze PEUGEOT e-Traveller jest napędzany silnikiem elektrycznym o mocy 100 kW (136 KM). Zapewnia dynamiczne przyspieszenia dzięki natychmiast dostępnemu momentowi obrotowemu 260 Nm. Ciesz się przyjemnością elastycznej, dynamicznej i bezgłośnej jazdy za kierownicą PEUGEOT e-Traveller.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon


  Po przeczytaniu i zrozumieniu niniejszej Polityki prywatności, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych w następujących celach:

  Dołącz do nas!

  Chcemy utrzymywać nasze relacje z Tobą i tylko z Tobą oraz jak najlepiej zadbać o Twoje doświadczenia z nami!
  Otrzymuj spersonalizowane oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne fajne treści od naszych marek. Bądźmy w kontakcie!
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c/4.f) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Jeśli chcesz wyrazić zgodę tylko na wyraźne cele ROZWIŃ

  Pozostańmy w kontakcie!

  Chcemy utrzymywać nasze relacje z Tobą i tylko z Tobą!
  Otrzymuj oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne fajne treści od naszych marek. Pozostańmy w kontakcie!
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Uzyskaj lepsze oferty!

  Poznajmy się! Chcemy lepiej dostosowywać Twoje doświadczenia z nami, poprzez zwracanie uwagi na Twoje konkretne potrzeby, na to co lubisz i czego nie lubisz!
  Będziemy zachwyceni, jeśli pozwolisz nam zrozumieć, co lubisz, czytasz i robisz z nami, abyśmy mogli zaoferować Ci lepsze i spersonalizowane oferty.
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.f) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Dołącz do naszych partnerów!

  Jesteśmy dużą społecznością, która dzieli się ciekawymi rzeczami! Jeśli chcesz poznać naszych niesamowitych partnerów i pozwolić im komunikować się bezpośrednio z Tobą, wyraź zgodę!
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.h) ) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Oferta leasingu Stellantis Financial Services skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 mies., wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. Ubezpieczenie OC/AC za 1,99% wartości samochodu.

  Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.