Nowy PEUGEOT 208

OD 634 ZŁ NETTO/MIES.*

  • PEUGEOT i-Cockpit® 3D
  • Zmysłowy design
  • Sportowa sylwetka
  • PEUGEOT Drive Assist

PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Zmysłowy design

Sportowa sylwetka

PEUGEOT Drive Assist

Wyjątkowa osobowść Nowego PEUGEOT 208

Nowy PEUGEOT 208

Artystyczny i zmysłowy design

Zwracająca uwagę sportowa sylwetka świadczy o młodzieńczym charakterze nowego PEUGEOT 208.
Nowy PEUGEOT 208 ma silną osobowość, którą widać na pierwszy rzut oka. Niskie nadwozie z długą maską o zmysłowych kształtach świadczy o uwodzicielskim sportowym charakterze. Żywe i oryginalne kolory lakieru sprawiają, że nowy PEUGEOT 208 nie przejedzie niezauważony! Dach w kolorze Black Diamond, nadkola i obramowania szyb w błyszczącym czarnym kolorze oraz diamentowane felgi z nakładkami podkreślają zdecydowany charakter auta.

PEUGEOT i-COCKPIT® 3D najnowszej generacji

Nowy PEUGEOT 208

Przenieś się do technologii nowej generacji

W kabinie zobacz nową edycję PEUGEOT i-COCKPIT® 3D najnowszej generacji. Poczuj, jak dynamiczna i intuicyjna może być jazda dzięki kompaktowej, wielofunkcyjnej kierownicy, panelowi cyfrowych zegarów 3D z możliwością konfiguracji, dużemu ekranowi dotykowemu 10” HD i 7 przełącznikom typu toggle switch. Wykreuj niepowtarzalny klimat we wnętrzu dzięki 8 kolorom diod LED RGB, by wnętrze było jeszcze bardziej nowoczesne.
Cyfrowy panel zegarów z futurystycznym ekranem holograficznym 3D znajduje się dokładnie na wysokości wzroku. Czytelne informacje dotyczące działania samochodu i jazdy pojawiają się na dwóch poziomach, w zależności od ich wagi (bezpieczeństwo, wspomaganie prowadzenia, nawigacja).

Nowoczesne technologie

Nowy PEUGEOT 208

Nowa, wydajna platforma modułowa

Nowy PEUGEOT 208 powstał na bazie nowej modułowej platformy CMP, przystosowanej do różnych rodzajów napędu, która umożliwia klientom wybór silnika spalinowego (benzynowego, wysokoprężnego) lub elektrycznego, bez żadnych kompromisów.
Nowa platforma zapewnia doskonałe osiągi i parametry użytkowe. Wzorcowe trzymanie się drogi, zmniejszona masa, zwrotność, komfort akustyczny i termiczny to tylko niektóre z atutów, które zapewnią Ci pełną radość z jazdy.
W nowym miejskim PEUGEOT 208 masz do dyspozycji wielu inteligentnych asystentów, co podnosi bezpieczeństwo prowadzenia oraz wykonywania manewrów i ułatwia kierowcy codzienną eksploatację.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

Zapytaj o ofertę indywidualną na Nowy PEUGEOT 208

Imię

Nazwisko

E-mail

Telefon

Polityka prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (w tym informacji o produktach, usługach, ofertach promocyjnych, nowościach i wydarzeniach oraz badaniach marketingowych) pochodzących od Spółki, środkami elektronicznymi:

* Przykładowa kalkulacja dla pożyczki balonowej o stałej stopie oprocentowania na model nowy 208 w ofercie Perfect Drive: cena pojazdu: 53 900 zł, wpłata własna: 10 780 zł, miesięczna rata pożyczki: 449 zł, stopa oprocentowania pożyczki: 2,86%, finansowana opłata przygotowawcza: 5% kwoty pożyczki, całkowita kwota pożyczki (bez opłaty przygotowawczej): 43 120 zł, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, wysokość raty balonowej płatnej po 48 miesiącach: 28 400 zł, RRSO: 4,53%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 49 503 zł.

Powyższy przykład nie odnosi się do sporządzonej powyżej przez Panią/Pana kalkulacji finansowej oraz nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. W celu uzyskania indywidualnej oferty oraz formularza informacyjnego należy zgłosić się do najbliższego salonu Peugeot. Zgoda na udzielenie pożyczki jest uzależniona od zdolności kredytowej Klienta ustalanej zgodnie z procedurami Pożyczkodawcy. Prezentowane informacje zostały podane według stanu na czerwiec 2020 r.