NOWY PEUGEOT E-208

NOWY PEUGOET E-208

Rata dla Firmy już od 684 zł netto/mies.

Rata dla Ciebie już od 1 634 zł brutto/mies.

Silnik

NOWY PEUGEOT E-208

Nowe możliwości

Silnik elektryczny otwiera nowe możliwości.

Zasięg z napędem 100% elektrycznym: do 410 km WLTP
Czas ładowania: 30 min do poziomu 80% zasięgu
Poziom emisji CO₂ w cyklu mieszanym: 0g/km
Moc: 115 kW (156KM)

Styl jazdy

NOWY PEUGEOT E-208

Nieodparta przyjemność

Nowy PEUGEOT E‑208 zyskał świeży design: nowoczesny, odważny wygląd, a także całkowicie zmienione felgi.
Jego koci wygląd i światła LED z motywem trzech pazurów z przodu i LED z tyłu, naprawdę pobudzają zmysły.
Rzeźbiona sylwetka i zmysłowe linie sprawiają, że nowy PEUGEOT E‑208 ma sportową osobowość.

Pozwól, by kierowały Tobą emocje

NOWY PEUGEOT E-208

PEUGEOT i-Cockpit®

Odkryj moc niespotykanych wrażeń z nowym E-208.

PEUGEOT i-Cockpit®, integruje kompaktową kierownicę, panel cyfrowych zegarów 3D, 10-calowy ekran dotykowy HD i eleganckie klawisze fortepianowe.

Dzięki unikatowej, ergonomicznej i wygodnej koncepcji stanowiska kierowcy PEUGEOT i-Cockpit®, możesz cieszyć się niezrównaną przyjemnością z jazdy i zwrotnością.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon


  Po przeczytaniu i zrozumieniu niniejszej Polityki prywatności, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych w następujących celach:

  Dołącz do nas!


  Dbamy o naszych klientów i o nasze relacje. Otrzymuj spersonalizowane oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne interesujące Cię treści od naszych marek. Bądźmy w kontakcie!

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c/4.f) w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili będziesz mógł zmienić swoje ustawienia przetwarzania danych bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Jeśli chcesz wyrazić zgodę tylko na wyraźne cele ROZWIŃ

  Pozostańmy w kontakcie!


  Otrzymuj oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne interesujące Cię treści od naszych marek. Bądźmy w kontakcie!

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c) w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Uzyskaj lepsze oferty!


  Poznajmy się! Pozwól nam przedstawić Ci lepsze i spersonalizowane oferty.

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.f) w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio nahttps://preferences.stellantis.com.

  Dołącz do naszych partnerów!


  Jesteśmy dużą społecznością, która dzieli się ze sobą ciekawymi rzeczami. Jeśli chcesz poznać naszych niesamowitych partnerów i pozwolić im komunikować się bezpośrednio z Tobą, wyraź zgodę!

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.h) w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 171770 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 13%, miesięczna rata leasingowa brutto: 1634 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

  Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 171770 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 21%, miesięczna rata leasingowa netto: 684 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

  Zużycie energii (ważone): 14,0 kWh/100 km i emisja CO2: 0 g/km (wersja elektryczna), cykl mieszany wg WLTP.

  Wartości zużycia paliwa i energii oraz emisji CO2 określone zostały na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (światowa zharmonizowana procedura badania pojazdów lekkich), w zależności od wersji, zgodnie z Rozporządzeniami (WE) nr 715/2007, nr 2017/1153 oraz nr 2017/1151. Podane wartości (od najwyższych do najniższych) uzyskano z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu, dla wersji w europejskim standardzie wyposażenia. Wartości mogą odbiegać od rzeczywistych, ponieważ nie uwzględniają zróżnicowanego stylu i warunków jazdy, rodzaju nawierzchni, temperatury otoczenia, trybu pracy klimatyzacji itp. Szczegółowe informacje dotyczące odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji na peugeot.pl.