NOWY PEUGEOT E-2008

NOWY PEUGEOT E-2008

Rata dla Firmy 899 zł netto/mies.

Rata dla Ciebie już od 1 935 zł brutto/mies.

SILNIK

NOWY PEUGEOT E-2008

PODROŻUJ Z MOCĄ I SPOKOJEM

Nowy kompaktowy SUV PEUGEOT E‑2008 swobodnie zmienia podejście od aut typu SUV: unikalny układ świateł z przodu i z tyłu, nowe felgi aluminiowe i odświeżony, szeroki grill nadają sylwetce zdecydowanego charakteru.

Ciesz się radością jazdy na napędzie elektrycznym. Wyposażony w silnik elektryczny o mocy 115 kW (156 KM) Nowy PEUGEOT E‑2008 zapewnia do 406 km jazdy w cyklu mieszanym WLTP. Gwarantuje natychmiastowe przyśpieszenie, cichą jazdę, a nawet pozwala Ci dostać się w miejsca, gdzie obowiązują ograniczenia w ruchu pojazdów.

ERGONOMIA I PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

NOWY PEUGEOT E-2008

PEUGEOT i-Cockpit®

Daj się porwać przyjemności prowadzenia auta z PEUGEOT i‑Cockpit® i ciesz się kompaktową kierownicą, trójwymiarowym holograficznym wyświetlaczem cyfrowym z opcją dostosowania ustawień, 10‑calowym ekranem dotykowym HD i eleganckimi fortepianowymi przyciskami sterowania.

Ciesz się unikalnymi wrażeniami z jazdy nowym PEUGEOT E‑2008. Wyjątkowo ergonomiczna pozycja za kierownicą gwarantuje niezwykłą zwinność i unikalną przyjemność z jazdy.

KOMFORT I DOBRE SAMOPOCZUCIE

NOWY PEUGEOT E-2008

DOSKONAŁOŚĆ

Dopracowane linie, najwyższej jakości materiały, najnowsze technologie wewnątrz pojazdu… Nowy PEUGEOT E‑2008 zapewnia bezkompromisowe wrażenia z jazdy.

Usiądź wygodnie i delektuj się detalami we wnętrzu wspaniałego PEUGEOT E‑2008:
– Szyberdach – sprawia, że do kabiny dociera więcej światła dziennego.
– Dwupoziomowa podłoga bagażnika – bagażnik nowego PEUGEOT E‑2008 to modułowa przestrzeń, która zapewnia mnóstwo miejsca na bagaże. Dwupoziomową podłogę można z łatwością dostosować do bieżących potrzeb. Składane na płasko fotele pozwalają zwiększyć przestrzeń bagażową nawet do 1467 l.
– Ogrzewane, regulowane elektrycznie fotele z funkcją masażu z nową tapicerką z tkaniny Alcantara.
– Kompaktowa kierownica z nowym logo i wbudowanymi elementami sterowania.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon


  Po przeczytaniu i zrozumieniu niniejszej Polityki prywatności, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych w następujących celach:

  Dołącz do nas!

  Chcemy utrzymywać nasze relacje z Tobą i tylko z Tobą oraz jak najlepiej zadbać o Twoje doświadczenia z nami!
  Otrzymuj spersonalizowane oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne fajne treści od naszych marek. Bądźmy w kontakcie!
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c/4.f) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Jeśli chcesz wyrazić zgodę tylko na wyraźne cele ROZWIŃ

  Pozostańmy w kontakcie!

  Chcemy utrzymywać nasze relacje z Tobą i tylko z Tobą!
  Otrzymuj oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne fajne treści od naszych marek. Pozostańmy w kontakcie!
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Uzyskaj lepsze oferty!

  Poznajmy się! Chcemy lepiej dostosowywać Twoje doświadczenia z nami, poprzez zwracanie uwagi na Twoje konkretne potrzeby, na to co lubisz i czego nie lubisz!
  Będziemy zachwyceni, jeśli pozwolisz nam zrozumieć, co lubisz, czytasz i robisz z nami, abyśmy mogli zaoferować Ci lepsze i spersonalizowane oferty.
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.f) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Dołącz do naszych partnerów!

  Jesteśmy dużą społecznością, która dzieli się ciekawymi rzeczami! Jeśli chcesz poznać naszych niesamowitych partnerów i pozwolić im komunikować się bezpośrednio z Tobą, wyraź zgodę!
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.h) ) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 195750 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 18%, miesięczna rata leasingowa netto: 899 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

  Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 195750 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 11%, miesięczna rata leasingowa brutto: 1935 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.