SUV PEUGEOT 5008

OD 1 394 ZŁ NETTO/MIES.*

Promocyjne ubezpieczenie 2,99%**

NIEPOWTARZALNY WYGLĄD

SUV PEUGEOT 5008

Przekraczaj granice w wyjątkowym stylu.

Poznaj nowy gatunek SUV-a o smukłej sylwetce, emanującego siłą, wyposażonego w nowe technologie, dopracowanego w każdym detalu. Stworzyliśmy go, by spotęgować zmysłowe wrażenia podczas jazdy i przygotować Cię na każdy scenariusz na drodze. Peugeot 5008 to połączenie 7-miejscowego SUV-a z elegancką stylistyką i osiągami godnymi komfortowego sedana.

Jego imponujące rozmiary podkreślają atletyczna sylwetka, wysoko poprowadzona linia okien, duże koła z ozdobnie wyprofilowanymi obręczami, chromowane listwy, aluminiowe relingi dachowe oraz dach wykończony lakierem Black Diamond.

WYJĄTKOWA TECHNOLOGIA

SUV PEUGEOT 5008

Uczta dla zmysłów.

Peugeot 5008 daje Ci możliwość dopasowania wnętrza do własnych preferencji: ustaw odpowiadającą Ci jasność oświetlenia kabiny i kolor wyświetlacza, ciesz się wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi – skórą Claudia czy też wstawkami z satynowanego chromu.

Jeśli słuchać muzyki, to tylko w najwyższej jakości dźwięku, jaki zapewnia system Hi-Fi Premium Focal®. Niezrównane doznania akustyczne dostarczy dziesięć rozmieszczonych w całej kabinie głośników oraz wzmacniacz o łącznej mocy ponad 500W.

KOMFORTOWY PEUGEOT i-Cockpit®

SUV PEUGEOT 5008

Wyrusz w podróż w nieznane.

Zdaj się na swoje zmysły i ciesz się podróżą korzystając z najnowszych technologii, w jakie został wyposażony Peugeot i-Cockpit®. Wysoko wkomponowany w deskę rozdzielczą panel wirtualnych zegarów, który można w pełni personalizować i 8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy są umieszczone na linii wzroku, by kierowca mógł obserwować ważne parametry jazdy nie odrywając oczu od drogi.

Kompaktowa kierownica wykończona skórą licową, przełączniki typu „Toggle Switch” umieszczone pod centralnym ekranem dotykowym oraz elektronicznie sterowana impulsowa dźwignia automatycznej skrzyni biegów sprawią, że poczujesz się pewnie za kierownicą, a obsługa funkcji pojazdu będzie bardzo intuicyjna.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

Prośba o kontakt
SUV PEUGEOT 5008

Imię

Nazwisko

E-mail

Telefon

Polityka prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (w tym informacji o produktach, usługach, ofertach promocyjnych, nowościach i wydarzeniach oraz badaniach marketingowych) pochodzących od Spółki, środkami elektronicznymi:

* Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 119.500 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 394 zł (zawiera Assistance + samochód zastępczy oraz kartę paliwową). Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.
**Na nowe modele Peugeot dostępny jest promocyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych w ofercie PZU S.A. i TU ALLIANZ ze stawką 2,99% ceny samochodu.