SUV PEUGEOT 3008

OD 1 208 ZŁ NETTO/MIES. *

Pakiety wyposażenia do 25% taniej**

Promocyjne ubezpieczenie 2,99% ***

INSPIRUJĄCY DESIGN

SUV PEUGEOT 3008

Doskonały design, który zachwyca.

Już na pierwszy rzut oka, Peugeot 3008 wnosi do segmentu SUV powiew świeżości. Harmonijna, proporcjonalna sylwetka podkreślona muskularnymi nadkolami została wykończona przy zachowaniu najwyższej dbałości o detale, a elementy stylistyczne nadwozia sprawiają, że nie sposób przejść obok tego auta obojętnie.

Idealnie harmonijne linie nadwozia dodają Peugeot 3008 charakteru i siły, tak typowych dla aut segmentu SUV. Agresywny i pełen dynamiki przód ze światłami Full LED okalającymi grill, wykończony wzorem szachownicy przechodzi płynnie w przetłoczenia tylnej części nadwozia, a linia boczna jest podkreślona eleganckimi chromowanymi detalami.

INNOWACYJANA TECHNOLOGIA

SUV PEUGEOT 3008

Zaprojektowany z dbałością o każdy detal.

Zaawansowanie technologiczne i poczucie pełnej kontroli nad autem potęguje możliwość dowolnej konfiguracji 12,3” panelu wirtualnych zegarów, tak aby przed oczami ukazały się informacje, których kierowca potrzebuje najbardziej prowadząc auto.

Nawigowanie to obszar, w którym Peugeot 3008 czuje się świetnie dzięki nowemu systemowi nawigacji satelitarnej – Peugeot Connect NAV. Wszelkie informacje mogą być wyświetlane na centralnym ekranie dotykowym lub na panelu wirtualnych zegarów. Dodatkowo wyposażony w usługi takie jak TomTom® Traffic, pogoda, parkingi, stacje benzynowe czy opcjonalnie strefy niebezpieczne, Peugeot 3008 wybierze dla Ciebie najlepszą i najszybszą drogę do celu.

SPEKTAKULARNY PEUGEOT i-Cockpit

SUV PEUGEOT 3008

Odkrywaj świat i nowe doznania dzięki PEUGEOT i-Cockpit.

Nigdy wcześniej wnętrze samochodu nie było tak piękne. Peugeot i-Cockpit® drugiej generacji to wstęp do całkowicie wirtualnego świata doznań. 8” multimedialny ekran dotykowy, panel wirtualnych zegarów w polu widzenia drogi z możliwością dowolnej konfiguracji wyświetlanych informacji oraz kompaktowa wielofunkcyjna kierownica sprawiają, że prowadzenie auta jest intuicyjne i sprawia nieopisaną przyjemność.

Każdy detal kabiny został zaprojektowany, aby tworzyć atmosferę komfortu i elegancji. Główne funkcje pojazdu takie jak radio, klimatyzacja, nawigacja satelitarna, ustawienia auta, telefon i aplikacje mobilne są dostępne poprzez nowe, inspirowane lotnictwem chromowane przełączniki typu „Toggle Switch”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

Zapytaj o ofertę indywidualną na SUV PEUGEOT 3008

Imię

Nazwisko

E-mail

Telefon

Polityka prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (w tym informacji o produktach, usługach, ofertach promocyjnych, nowościach i wydarzeniach oraz badaniach marketingowych) pochodzących od Spółki, środkami elektronicznymi:

* Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 109.800 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 208 zł (zawiera Assistance + samochód zastępczy oraz kartę paliwową). Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy

** Dotyczy wybranych wersji SUV-a Peugeot 3008 z roku produkcji 2019 dostępnych do odbioru lub zamówionych do produkcji do 30 czerwca 2020 r. Szczegóły w salonach Peugeot. Oferta ważna do odwołania lub do wyczerpania zapasów. Zaprezentowany model może się różnić od wersji dostępnych w ofercie, a niektóre elementy wyposażenia mogą być dodatkowo płatne. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

*** Na nowe modele Peugeot dostępny jest promocyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych w ofercie PZU S.A. i TU ALLIANZ ze stawką 2,99% ceny samochodu.

**** Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 166.500 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 590 zł (zawiera Assistance + samochód zastępczy oraz kartę paliwową). Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

Pomiary zgodne z procedurą WLTP: Zużycie paliwa od 5 do 8 w cyklu mieszanym, od 5,7 do 10 w cyklu niskim, od 4,7 do 7,7 w cyklu średnim, od 4,3 do 6,9 w cyklu wysokim i od 5,2 do 8,5 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 134 do 175 (g/km).