SUV PEUGEOT 2008

OD 543 ZŁ NETTO/MIES.*

Pakiet wyposażenia od 50% ceny**

Premia za odkup 3 000 zł

UWODZIECIELSKI STYL

SUV PEUGEOT 2008

Poznaj SUV-a, któremu ciężko się oprzeć.

Poszerzone nadkola, pionowa osłona chłodnicy i listwy ochronne zabezpieczają nadwozie, podczas gdy linia dachu, relingi dachowe, listwy ozdobne tylnych drzwi i spojler wyrażają wyszukany styl.

TECHNOLOGICZNIE WYRAFINOWANY

SUV PEUGEOT 2008

Doznawaj niepowtarzalnej jazdy dzięki wysokiej technologii.

Grip Control® to wszechstronny i responsywny system optymalizujący trakcję, aby dopasować możliwości samochodu do charakterystyki podłoża. System wpływa na trakcję kół przedniej osi za pomocą elektronicznych czujników ESP. Jest dostępny dla wersji z silnikami powyżej 100 koni mechanicznych, z ręczną i automatyczną skrzynią biegów.

WYJĄTKOWY PEUGEOT i-Cockpit®

SUV PEUGEOT 2008

Nigdy wcześniej prowadzenie nie było tak przyjemne.

Kompaktowa kierownica dzięki której prowadzenie staje się zwinniejsze, bardziej swobodne i zrelaksowane. Zegary otoczone niebieskimi wiązkami LED, umieszczone w polu widzenia drogi, dostarczają kierowcy wszystkich niezbędnych informacji. Wszystkimi funkcjami samochodu możesz sterować za pomocą 7-calowego ekranu dotykowego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

Zapytaj o ofertę indywidualną na SUV PEUGEOT 2008

Imię

Nazwisko

E-mail

Telefon

Polityka prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (w tym informacji o produktach, usługach, ofertach promocyjnych, nowościach i wydarzeniach oraz badaniach marketingowych) pochodzących od Spółki, środkami elektronicznymi:

* Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców.
Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa netto 71.000 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 20%, miesięczna rata leasingowa netto: 543 zł (zawiera ubezpieczenie Assistance).
Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.
Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej Klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

** Na nowe modele SUV Peugeot 2008 dostępny jest promocyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych w ofercie PZU S.A. i TU ALLIANZ ze stawką 2,99% ceny samochodu. Promocja dotyczy pojazdów z rocznika 2018 zamówionych w bieżącym miesiącu oraz wydanych i ubezpieczonych w terminie 30 dni od daty DPG. Oferta dostępna jest również dla kategorii „0 km” oraz można ją łączyć z produktami lojalnościowymi. Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych PZU S.A. i TU ALLIANZ mogą być łączone z ofertą finansową Perfect Drive.

Pomiary zgodne z procedurą WLTP: Zużycie paliwa od 4,2 do 7,2 w cyklu mieszanym, od 6,3 do 8,7 w cyklu niskim, od 5,2 do 7 w cyklu średnim, od 4,8 do 5,2 w cyklu wysokim i od 6 do 7,7 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 111 do 163 (g/km).