Nowy SUV PEUGEOT 3008 HYBRID

OD 1 499 ZŁ NETTO/MIES.*

Promocyjne ubezpieczenie 2,99% **

 • Do 59 km zasięgu (WLTP) w trybie Electric
 • HYBRID napęd na przednią oś o mocy 225 KM
 • HYBRID4 napęd 4x4 o mocy 300KM
 • 0 g CO2 podczas jazdy w trybie Electric

Do 59 km zasięgu (WLTP) w trybie Electric

HYBRID napęd na przednią oś o mocy 225 KM

HYBRID4 napęd 4x4 o mocy 300KM

0 g CO2 podczas jazdy w trybie Electric

STYL

Nowy SUV PEUGEOT 3008 HYBRID

PEŁEN INSPIRACJI

Nowy SUV PEUGEOT 3008 HYBRID przyciąga wzrok śmiałą stylistyką high-tech, a zaprojektowany na nowo przód z reflektorami full LED z funkcją EVS daje poczucie mocy. Unikatowy styl zachowuje idealną równowagę między śmiałością a łagodnością i zrywa z kanonami stylistycznymi SUV-ów. Elementy wyposażenia takie jak diamentowane aluminiowe felgi San Francisco 19” o unikatowym wzorze, szerokie osłony nadkoli i masywne dolne listwy ochronne drzwi, są bez wątpienia cechą charakterystyczną prawdziwych SUV-ów. Oznaczenie HYBRID lub HYBRID4 zdobiące błotniki nowego SUV-a PEUGEOT 3008 w dyskretny sposób podkreśla ich przynależność do innowacyjnego technologicznie świata hybryd plug-in.

Miejsce kierowcy

Nowy SUV PEUGEOT 3008 HYBRID

PEUGEOT i-Cockpit®

i-Cockpit® dostosowany do napędu hybrydowego plug-in.
Zmodernizowany PEUGEOT i-Cockpit® w nowym SUV-ie PEUGEOT 3008 z napędem hybrydowym plug-in zapewnia kierowcy intuicyjną obsługę i stymulującą jazdę. Dla zapewnienia lepszej kontroli i łatwości obsługi, cyfrowy zespół zegarów i ekran dotykowy są dostosowane do hybrydowego napędu.
Wysoko umieszczony cyfrowy panel zegarów o wysokiej rozdzielczości dostarcza w każdej chwili przydatnych informacji:
– Tryb jazdy: Electric, Sport, Hybrid, 4WD
– Zasięg w trybie elektrycznym
– Zasięg na pozostałym paliwie
– Wskazanie zużycia energii za pomocą miernika zużycia mocy: CHARGE, ECO i POWER.

TECHNOLOGIA

Nowy SUV PEUGEOT 3008 HYBRID

NAPĘD HYBRYDOWY TYPU PLUG-IN

Całkowicie nowa jakość i nowe doznania z jazdy dzięki włączeniu do oferty SUV-a PEUGEOT 3008 wersji HYBRID4 300 e-EAT8 AWD z napędem na 4 koła i HYBRID 225 e-EAT8 FWD z napędem na przednią oś.
Zespół napędowy obejmuje:
– silnik benzynowy PureTech o mocy 147 kW/200 KM w wersji HYBRID4i oraz o mocy 132 kW/180 KM w wersji HYBRID.
– Silnik elektryczny 81 kW z przodu i drugi silnik 83 kW z tyłu w wersji HYBRID4 lub pojedynczy silnik elektryczny w wersji HYBRID.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Polityka prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (w tym informacji o produktach, usługach, ofertach promocyjnych, nowościach i wydarzeniach oraz badaniach marketingowych) pochodzących od Spółki, środkami elektronicznymi:

  * Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 174.500 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 499 zł (zawiera Assistance + samochód zastępczy oraz kartę paliwową). Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.
  ** Na nowe samochody hybrydowe Peugeot 3008 obowiązuje promocyjna stawka pakietowego ubezpieczenia komunikacyjnego 2,99% w TUiR Allianz Polska S.A..