Peugeot Traveller

STYL

Peugeot Traveller

Elegancja i nowoczesność

Z modelem PEUGEOT Traveller w wersji Business VIP podróżujesz w klasie biznes.
W zależności od codziennych potrzeb model PEUGEOT Traveller jest dostępny w trzech długościach z wysokością do 1,9 m, maksymalnie 1,94 m (w zależności od wersji) . Dzięki szerokiej gamie wyposażenia i konfiguracji z 5, 7 lub 8 miejscami model PEUGEOT Traveller zapewnia łatwe prowadzenie oraz dostosowuje się do Twoich potrzeb.

KOMFORT PODRÓŻOWANIA

Peugeot Traveller

Wzbogacone doświadczenie z jazdy

Projektując wnętrze modelu PEUGEOT Traveller w wersji Business VIP, nie zapomnieliśmy o komforcie kierowcy. Specjalny stopień ułatwia zajęcie podwyższonego fotela, który zapewnia doskonałą widoczność. Kokpit odznacza się czystym i nowoczesnym stylem oraz wykonany został z eleganckich materiałów. Ergonomiczne wyposażenie, w tym wyświetlacz Head-Up Display oraz 7-calowy ekran dotykowy, są zawsze w zasięgu ręki i wzroku.

BEZKOMPROMISOWE OSIĄGI

Peugeot Traveller

Swoboda wyboru

Modele PEUGEOT Traveller Business oraz nowy PEUGEOT e-Traveller Business są zbudowane na platformie modułowej EMP2: Efficient Modular Platform, która zapewnia pełną swobodę wyboru pomiędzy silnikiem wysokoprężnym a elektrycznym, dostęp do jednakowo pojemnego bagażnika oraz identyczną pozycję za kierownicą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

    Imię

    Nazwisko

    E-mail

    Telefon

    Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.