Nowy SUV PEUGEOT e-2008

WYJĄTKOWA OFERTA NA ROCZNIK 2020

 • Zero wibracji, zero spalin, zero hałasu.
 • PEUGEOT i-Cockpit® 3D
 • Niski koszt eksploatacji.

Zero wibracji, zero spalin, zero hałasu.

PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Niski koszt eksploatacji.

STYL

Nowy SUV PEUGEOT e-2008

IMPONUJĄCA SYLWETKA

Nowy SUV PEUGEOT e-2008 ma tę samą mocną i imponującą sylwetkę o płynnej linii co wersje z silnikami termicznymi. O tym, że mamy do czynienia z samochodem elektrycznym świadczy kilka charakterystycznych elementów stylistycznych. Nowy kompaktowy SUV PEUGEOT e-2008 ma grill w kolorze nadwozia z opalizującym logo lwa i oznaczeniem „e”. Kabina jest wykończona dostępną tylko w tej wersji tapicerką z Alcantary© w kolorze Szary Gréval.

MIEJSCE KIEROWCY

Nowy SUV PEUGEOT e-2008

PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Nowy PEUGEOT i-Cockpit® 3D z kompaktową kierownicą, pojemnościowym ekranem dotykowym 10’’ HD i panelem wirtualnych zegarów 3D w polu widzenia drogi z możliwością personalizacji ustawień ma intuicyjną ergonomię.
Wszystkie informacje potrzebne do prowadzenia samochodu są wyświetlane na ekranie dotykowym.
Dodatkowo najważniejsze informacje dotyczące prowadzenia samochodu są wyświetlanie na wzór hologramu na wyświetlaczu zegarów 3D w polu widzenia drogi:
– Tryb jazdy: Eco/ Normal/ Sport
– Poziom naładowania akumulatora trakcyjnego
– Animowane grafiki, pokazujące np. tryb działania układu napędowego w czasie rzeczywistym.

SILNIK

Nowy SUV PEUGEOT e-2008

AKUMULATOR O DUŻEJ POJEMNOŚCI

Silnik o mocy 100 kW (136 KM) zapewnia błyskawiczne przyspieszenie dzięki natychmiast osiąganemu momentowi obrotowemu 260 Nm oraz przyjemną, płynną, dynamiczną i cichą jazdę.
Nowy kompaktowy SUV elektryczny PEUGEOT e-2008 jest wyposażony w baterię o dużej pojemności 50 kWh, umieszczony pomysłowo pod podłogą, aby zachować miejsce w kabinie i pojemny bagażnik.
Zapewnia on zasięg 310 km WLTP, przy zerowej emisji CO2 podczas jazdy.
Akumulator ma 8-letnią gwarancję lub do przebiegu 160 tys. km na 70% pojemności ładowania.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Pożyczka 0%
  Przykładowa kalkulacja dla pożyczki o zmiennej stopie oprocentowania, Pożyczka 0%: cena pojazdu: 95. 000 zł, wpłata własna: 47 500 zł, miesięczna rata pożyczki: 1 319 zł, stopa oprocentowania pożyczki: 0,00%, finansowana opłata przygotowawcza: 0% kwoty pożyczki, całkowita kwota pożyczki (bez opłaty przygotowawczej, z uwzględnieniem składki na ubezpieczenie spłaty pożyczki): 49 210 zł, czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy, RRSO: 2,97%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta (określona w sposób szacunkowy zgodnie z art. 8 ustawy z dn. 12.05.2011 r. o kredycie konsumenckim): 49 678 zł.
  Warunki przykładowej pożyczki są dostępne wyłącznie w przypadku skorzystania z oferowanego przez PSA Consumer Finance Polska sp. z o.o. ubezpieczenia spłaty pożyczki. Powyższy przykład nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. W celu uzyskania indywidualnej oferty należy zgłosić się do najbliższego salonu Peugeot. Zgoda na udzielenie pożyczki jest uzależniona od zdolności kredytowej Klienta ustalanej zgodnie z procedurami Pożyczkodawcy. Prezentowane informacje zostały podane według stanu na listopad 2020 r.