SUV e-2008

 • Zero wibracji, zero spalin, zero hałasu.
 • PEUGEOT i-Cockpit® 3D
 • Niski koszt eksploatacji.

Zero wibracji, zero spalin, zero hałasu.

PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Niski koszt eksploatacji.

STYL

SUV e-2008

IMPONUJĄCA SYLWETKA

Nowy SUV PEUGEOT e-2008 ma tę samą mocną i imponującą sylwetkę o płynnej linii co wersje z silnikami termicznymi. O tym, że mamy do czynienia z samochodem elektrycznym świadczy kilka charakterystycznych elementów stylistycznych. Nowy kompaktowy SUV PEUGEOT e-2008 ma grill w kolorze nadwozia z opalizującym logo lwa i oznaczeniem „e”. Kabina jest wykończona dostępną tylko w tej wersji tapicerką z Alcantary© w kolorze Szary Gréval.

MIEJSCE KIEROWCY

SUV e-2008

PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Nowy PEUGEOT i-Cockpit® 3D z kompaktową kierownicą, pojemnościowym ekranem dotykowym 10’’ HD i panelem wirtualnych zegarów 3D w polu widzenia drogi z możliwością personalizacji ustawień ma intuicyjną ergonomię.
Wszystkie informacje potrzebne do prowadzenia samochodu są wyświetlane na ekranie dotykowym.
Dodatkowo najważniejsze informacje dotyczące prowadzenia samochodu są wyświetlanie na wzór hologramu na wyświetlaczu zegarów 3D w polu widzenia drogi:
– Tryb jazdy: Eco/ Normal/ Sport
– Poziom naładowania akumulatora trakcyjnego
– Animowane grafiki, pokazujące np. tryb działania układu napędowego w czasie rzeczywistym.

SILNIK

SUV e-2008

AKUMULATOR O DUŻEJ POJEMNOŚCI

Silnik o mocy 100 kW (136 KM) zapewnia błyskawiczne przyspieszenie dzięki natychmiast osiąganemu momentowi obrotowemu 260 Nm oraz przyjemną, płynną, dynamiczną i cichą jazdę.
Nowy kompaktowy SUV elektryczny PEUGEOT e-2008 jest wyposażony w baterię o dużej pojemności 50 kWh, umieszczony pomysłowo pod podłogą, aby zachować miejsce w kabinie i pojemny bagażnik.
Zapewnia on zasięg 310 km WLTP, przy zerowej emisji CO2 podczas jazdy.
Akumulator ma 8-letnią gwarancję lub do przebiegu 160 tys. km na 70% pojemności ładowania.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 158 500 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 12,5% , miesięczna rata leasingowa netto: 1922 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez PSA Finance Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk” w wysokości do 18750 PLN. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.
  Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 158 500 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 22,2% , miesięczna rata leasingowa netto: 1270 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez PSA Finance Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk” w wysokości do 27000 PLN. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.