Nowy SUV PEUGEOT 3008

 • NOWY PRZÓD SAMOCHODU
 • NOWE ALUMINIOWE OBRĘCZE KÓŁ
 • NOWE ŚWIATŁA FULL LED
 • NOWE ŚWIATŁA TYLNE

NOWY PRZÓD SAMOCHODU

NOWE ALUMINIOWE OBRĘCZE KÓŁ

NOWE ŚWIATŁA FULL LED

NOWE ŚWIATŁA TYLNE

Inspirująca stylistyka nadwozia

Nowy SUV PEUGEOT 3008

Stylistyka

Linia nadwozia nowego SUV-a PEUGEOT 3008 doskonale odzwierciedla jego wyrazisty charakter, który harmonijnie łączy siłę i łagodność. Nowy przód zrywa z dotychczasową stylistyką i nadaje mu silną osobowość. Ten model klasy premium zapoczątkowuje nową epokę śmiałych i nowoczesnych rozwiązań.

Miejsce kierowcy

Nowy SUV PEUGEOT 3008

Wzbogacone doświadczenie z jazdy

Z ergonomicznym, wysokiej klasy miejscem kierowcy PEUGEOT i-Cockpit® w nowej wersji.
Prowadzenie nowego SUV-a PEUGEOT 3008 staje się proste i intuicyjne, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego komfortu i bezpieczeństwa.Kompaktowa kierownica zapewnia bardziej intensywne doznania z jazdy i ułatwia manewrowanie.
Nowy ekran dotykowy HD 10” z nawigacją 3D i funkcją poleceń głosowych został wyposażony w technologię „multi-touch”. Eleganckie, chromowane przełączniki typu toggle switch zapewniają szybki, intuicyjny dostęp do funkcji zwiększających komfort jazdy.

Silniki

Nowy SUV PEUGEOT 3008

Inteligentne technologie

W nowym SUV-ie PEUGEOT 3008 masz pełną swobodę wyboru rodzaju napędu bez rezygnowania z zalet, których oczekujesz od modeli PEUGEOT: przestronności, bardzo pojemnego bagażnika, a przede wszystkim przyjemności z jazdy.
Silniki spalinowe
Wszystkie jednostki z bogatej gamy silników spalinowych montowanych w nowym SUV PEUGEOT 3008 są wyposażone w system Stop&Start.
Napęd hybrydowy typu plug-in
Nowy SUV PEUGEOT 3008 z napędem hybrydowym plug-in jest dostępny w wersji z napędem na cztery koła HYBRID4 o mocy 300 KM.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.