PEUGEOT 508 HYBRID

 • Do 54 km zasięgu (WLTP) w trybie Electric
 • Do 225 KM maksymalnej łącznej mocy
 • 0 g emisji CO2 w trybie Electric

Do 54 km zasięgu (WLTP) w trybie Electric

Do 225 KM maksymalnej łącznej mocy

0 g emisji CO2 w trybie Electric

STYL

PEUGEOT 508 HYBRID

CECHY SZCZEGÓLNE

PEUGEOT 508 HYBRID można nieomylnie rozpoznać po pewnych elementach nadwozia i kabiny, które dyskretnie przypominają, że mamy do czynienia z hybrydowym samochodem.
Z tyłu i z boku sedana umieszczono opalizujące, przezroczyste oznaczenie HYBRID.

MIEJSCE KIEROWCY

PEUGEOT 508 HYBRID

SPECJALNY i-COCKPIT® DLA HYBRYD PLUG-IN

Odkryj i-Cockpit zaprojektowany z myślą o hybrydach plug-in.
Na cyfrowym wyświetlaczu zegarów w polu widzenia drogi system wyświetla informacje związane z napędem hybrydowym, w szczególności:
– Tryb jazdy
– Zasięg na silniku elektrycznym
– Zasięg na pozostałym paliwie
– Miernik zużycia mocyi
Komfortowa i przestronna kabina nowego sedana klasy premium PEUGEOT 508 GT zwraca uwagę unikatową tapicerką z Alcantary® w kolorze Szary Gréval.

PROSTE I SZYBKIE ŁADOWANIE

PEUGEOT 508 HYBRID

Z domu lub z pracy

Czas potrzebny na pełne naładowanie akumulatora przy użyciu standardowego przewodu, który jest na wyposażeniu samochodu nie przekracza:
– 7 godzin w przypadku korzystania ze standardowego gniazda (8 A, 220 V)
W przypadku specjalnego przewodu nie przekracza:
– 4 godzin w przypadku korzystania ze wzmocnionego gniazda Green’up® (14 A, 220 V)
Możesz również skorzystać z oferowanego i zainstalowanego przez nasi w domu gniazda Wallbox: pełne ładowanie akumulatora trwa maksymalnie 1 godzinę 45 minut.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Oferta leasingowa FREE2MOVE LEASE® jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 193 100 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20 000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 2303 zł. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy – PSA Finance Polska Sp. z o.o. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot.