NOWY PEUGEOT 208

NOWY PEUGOET 208

Rata dla Firmy już od 806 zł netto/mies.

Rata dla Ciebie już od 1 203 zł brutto/mies.

STYL JAZDY

NOWY PEUGEOT 208

NIEODPARTA PRZYJEMNOŚĆ JAZDY

Nowy PEUGEOT 208 zyskał świeży design: nowoczesny, odważny wygląd, a także całkowicie zmienione felgi. Jego koci wygląd i światła LED z motywem trzech pazurów z przodu i LED z tyłu, naprawdę pobudzają zmysły. Rzeźbiona sylwetka i zmysłowe linie sprawiają, że nowy PEUGEOT 208 ma sportową osobowość.

POZWÓL, BY KIEROWAŁY TOBĄ EMOCJE

NOWY PEUGEOT 208

PEUGEOT i-Cockpit®

Odkryj moc niespotykanych wrażeń z nowym 208.

PEUGEOT i‑Cockpit®, integruje kompaktową kierownicę, panel cyfrowych zegarów 3D, 10-calowy ekran dotykowy HD i eleganckie klawisze fortepianowe.

Dzięki unikatowej, ergonomicznej i wygodnej koncepcji stanowiska kierowcy PEUGEOT i‑Cockpit®, możesz cieszyć się niezrównaną przyjemnością jazdy i zwrotnością.

FINANSOWANIE

NOWY PEUGEOT 208

WYBIERZ OPCJĘ DLA SIEBIE

Wybierz formę finansowania i dostosuj ją do swoich aktualnych potrzeb. Skorzystaj z wielu atrakcyjnych ofert Peugeot, które przygotowaliśmy dla Ciebie:

 • Abonament SimplyDrive B2B z ratą 806 zł netto/mies.
 • Abonament SimplyDrive B2C z ratą 1203 zł brutto/mies.
 • ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

   Imię

   Nazwisko

   E-mail

   Telefon


   Po przeczytaniu i zrozumieniu niniejszej Polityki prywatności, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych w następujących celach:

   Dołącz do nas!


   Dbamy o naszych klientów i o nasze relacje. Otrzymuj spersonalizowane oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne interesujące Cię treści od naszych marek. Bądźmy w kontakcie!

   Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c/4.f) w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili będziesz mógł zmienić swoje ustawienia przetwarzania danych bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

   Jeśli chcesz wyrazić zgodę tylko na wyraźne cele ROZWIŃ

   Pozostańmy w kontakcie!


   Otrzymuj oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne interesujące Cię treści od naszych marek. Bądźmy w kontakcie!

   Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c) w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

   Uzyskaj lepsze oferty!


   Poznajmy się! Pozwól nam przedstawić Ci lepsze i spersonalizowane oferty.

   Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.f) w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio nahttps://preferences.stellantis.com.

   Dołącz do naszych partnerów!


   Jesteśmy dużą społecznością, która dzieli się ze sobą ciekawymi rzeczami. Jeśli chcesz poznać naszych niesamowitych partnerów i pozwolić im komunikować się bezpośrednio z Tobą, wyraź zgodę!

   Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.h) w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

   *Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 95600 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 806 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.
   **Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 95600 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 1203 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.