PEUGEOT 508 SW

WYJĄTKOWA OFERTA NA ROCZNIK 2020

Unikalna stylistyka

PEUGEOT 508 SW

Bezkompromisowa stylistyka kombi

Ostre, muskularne nadwozie, napięte linie i pełen ekspresji grill – PEUGEOT 508 SW przyciąga uwagę nowoczesną, atletyczną i dającą poczucie mocy elegancją. Podwójna końcówka wydechu i podkreśla sportowy charakter samochodu, a czarna, lśniąca listwa odsłania nową sygnaturę świetlną 100% LED i z unikatowym efektem 3D.

Wyjątkowe silniki

PEUGEOT 508 SW

Niezwykle oszczędne silniki

PEUGEOT 508 SW dostępny jest z dwoma silnikami benzynowymi w połączeniu z nową, automatyczną skrzynią biegów EAT8, wyposażoną w technologię Stop&Start:

 • silnik 1,6 l PureTech 180 S&S EAT8
 • silnik 1,6 l PureTech 225 S&S EAT8

oraz z czterema jednostkami silników wysokoprężnych BlueHDi:

 • silnik 1,6 l BlueHDi 130 S&S z manualną, 6-stopniową skrzynią biegów
 • silnik 1,6 l BlueHDi 130 S&S z automatyczną skrzynią biegów EAT8
 • silnik 2,0 l BlueHDi 160 S&S z automatyczną skrzynią biegów EAT8
 • silnik 2,0 l BlueHDi 180 S&S z automatyczną skrzynią biegów EAT8

Prowadzony zmysłami

PEUGEOT 508 SW

Spektakularny PEUGEOT i-COCKPIT, to idealne miejsce dla kierowcy

Doświadcz wizjonerskiej koncepcji miejsca kierowcy z kompaktową kierownicą, konfigurowanymi, cyfrowym wyświetlaczem zegarów w polu widzenia drogi i 10-calowym, pojemnościowym ekranem dotykowym HD. PEUGEOT i-COCKPIT® w kombi klasy premium PEUGEOT 508 SW gwarantuje perfekcyjną ergonomię i jeszcze bardziej intensywne doznania z jazdy.

Peugeot 508 SW

NIEZRÓWNANY PEUGEOT i-COCKPIT®

PEUGEOT 508 SW wyposażony w niezrównany PEUGEOT i-COCKPIT® z kompaktową kierownicą, wysoko umieszczonym panelem wirtualnych zegarów i pojemnościowym ekranem dotykowym 10’’ HD, pociąga estetyką i komfortem wnętrza.
Usiądź wygodnie i ciesz się komfortem regulowanych elektrycznie, podgrzewanych siedzeń z certyfikatem AGR, wyposażonych w funkcję wielopunktowego masażu.
Odkryj wnętrze kabiny z elementami dekoracyjnymi wykończonymi egzotycznym drewnem Zebrano  i skórzaną, czerwoną lub czarną tapicerką Sellier  z miedzianymi przeszyciami.
Sportowy charakter Nowego PEUGEOT 508 SW podkreślają liczne detale: koło kierownicy pokryte perforowaną skórą licową, wstawki z matowego chromu, czarna wykładzina dachowa, oświetlenie ambientowe Full LED, aluminiowe pedały i nakładki na progi drzwi.

PAKIET BEZPIECZEŃSTWO

NIGHT VISION

NAGŁOŚNIENIE HI-FI FIRMY FOCAL®

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Pożyczka 0%
  Przykładowa kalkulacja dla pożyczki o zmiennej stopie oprocentowania, Pożyczka 0%: cena pojazdu: 95. 000 zł, wpłata własna: 47 500 zł, miesięczna rata pożyczki: 1 319 zł, stopa oprocentowania pożyczki: 0,00%, finansowana opłata przygotowawcza: 0% kwoty pożyczki, całkowita kwota pożyczki (bez opłaty przygotowawczej, z uwzględnieniem składki na ubezpieczenie spłaty pożyczki): 49 210 zł, czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy, RRSO: 2,97%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta (określona w sposób szacunkowy zgodnie z art. 8 ustawy z dn. 12.05.2011 r. o kredycie konsumenckim): 49 678 zł.
  Warunki przykładowej pożyczki są dostępne wyłącznie w przypadku skorzystania z oferowanego przez PSA Consumer Finance Polska sp. z o.o. ubezpieczenia spłaty pożyczki. Powyższy przykład nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. W celu uzyskania indywidualnej oferty należy zgłosić się do najbliższego salonu Peugeot. Zgoda na udzielenie pożyczki jest uzależniona od zdolności kredytowej Klienta ustalanej zgodnie z procedurami Pożyczkodawcy. Prezentowane informacje zostały podane według stanu na listopad 2020 r.