PEUGEOT 508 SW

Unikalna stylistyka

PEUGEOT 508 SW

Bezkompromisowa stylistyka kombi

Ostre, muskularne nadwozie, napięte linie i pełen ekspresji grill – PEUGEOT 508 SW przyciąga uwagę nowoczesną, atletyczną i dającą poczucie mocy elegancją. Podwójna końcówka wydechu i podkreśla sportowy charakter samochodu, a czarna, lśniąca listwa odsłania nową sygnaturę świetlną 100% LED i z unikatowym efektem 3D.

Wyjątkowe silniki

PEUGEOT 508 SW

Niezwykle oszczędne silniki

PEUGEOT 508 SW dostępny jest z dwoma silnikami benzynowymi w połączeniu z nową, automatyczną skrzynią biegów EAT8, wyposażoną w technologię Stop&Start:

 • silnik 1,6 l PureTech 180 S&S EAT8
 • silnik 1,6 l PureTech 225 S&S EAT8

oraz z czterema jednostkami silników wysokoprężnych BlueHDi:

 • silnik 1,6 l BlueHDi 130 S&S z manualną, 6-stopniową skrzynią biegów
 • silnik 1,6 l BlueHDi 130 S&S z automatyczną skrzynią biegów EAT8
 • silnik 2,0 l BlueHDi 160 S&S z automatyczną skrzynią biegów EAT8
 • silnik 2,0 l BlueHDi 180 S&S z automatyczną skrzynią biegów EAT8

Prowadzony zmysłami

PEUGEOT 508 SW

Spektakularny PEUGEOT i-COCKPIT, to idealne miejsce dla kierowcy

Doświadcz wizjonerskiej koncepcji miejsca kierowcy z kompaktową kierownicą, konfigurowanymi, cyfrowym wyświetlaczem zegarów w polu widzenia drogi i 10-calowym, pojemnościowym ekranem dotykowym HD. PEUGEOT i-COCKPIT® w kombi klasy premium PEUGEOT 508 SW gwarantuje perfekcyjną ergonomię i jeszcze bardziej intensywne doznania z jazdy.

Peugeot 508 SW

NIEZRÓWNANY PEUGEOT i-COCKPIT®

PEUGEOT 508 SW wyposażony w niezrównany PEUGEOT i-COCKPIT® z kompaktową kierownicą, wysoko umieszczonym panelem wirtualnych zegarów i pojemnościowym ekranem dotykowym 10’’ HD, pociąga estetyką i komfortem wnętrza.
Usiądź wygodnie i ciesz się komfortem regulowanych elektrycznie, podgrzewanych siedzeń z certyfikatem AGR, wyposażonych w funkcję wielopunktowego masażu.
Odkryj wnętrze kabiny z elementami dekoracyjnymi wykończonymi egzotycznym drewnem Zebrano i skórzaną, czerwoną lub czarną tapicerką Sellier z miedzianymi przeszyciami.
Sportowy charakter Nowego PEUGEOT 508 SW podkreślają liczne detale: koło kierownicy pokryte perforowaną skórą licową, wstawki z matowego chromu, czarna wykładzina dachowa, oświetlenie ambientowe Full LED, aluminiowe pedały i nakładki na progi drzwi.

PAKIET BEZPIECZEŃSTWO

NIGHT VISION

NAGŁOŚNIENIE HI-FI FIRMY FOCAL®

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.