PEUGEOT 508

OD 1 496 ZŁ NETTO/MIES.*

Pakiety wyposażenia do 50% taniej**

Promocyjne ubezpieczenie 2,99%***

ELEGANCKI STYL, KTÓRY ZACHWYCA

PEUGEOT 508

Daj się oczarować rasowemu sedanowi z dynamiczną elegancją.

Dynamiczna linia nadwozia, agresywny przód i ostre muskularne linie na pierwszy rzut oka wyróżniają Peugeot 508 i wprowadzają go w nową erę elegancji i sportowych doznań. Wyrzeźbione linie, nowa sygnatura świetlna i dbałość o detale podkreślają jakość i charakter tego rasowego samochodu.

Peugeot 508 to samochód o bezkompromisowym wyglądzie i jakości, które zawdzięcza najwyższym umiejętnościom designerów. Dokładnie przemyślane proporcje, bezramkowe drzwi, wykończenia nadwozia i chromy podkreślają wyrafinowaną elegancję tego nowego modelu.

OSZAŁAMIAJĄCE TECHNOLOGIE

PEUGEOT 508

Zaawansowane technologie, które zapewniają intensywne doznania z jazdy.

PEUGEOT 508 jest wyposażony w liczne zaawansowane technologie pokładowe i systemy wspomagania prowadzenia takie jak Night Vision. Używając kamery podczerwonej umieszczonej z przodu samochodu, technologia Night Vision pomaga wykryć pieszych lub zwierzęta na drodze podczas podróży nocą. Peugeot 508 jest również wyposażony w najnowsze systemy bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy, które wyniosą Twoje doznania z jazdy na nowy poziom.

BEZKONKURENCYJNY PEUGEOT i-Cockpit

PEUGEOT 508

Zasiądź za sterami PEUGEOT i-Cockpit.

Doświadcz wizjonerskiej koncepcji wnętrza, z kompaktową kierownicą, zestawem wirtualnych zegarów oraz 10” centralnym, pojemnościowym ekranem dotykowym w rozdzielczości HD. Rozkoszuj się wygodnymi fotelami z wielopunktowym masażem oraz najwyższą jakością dźwięku emitowaną przez system Hi-Fi renomowanej marki FOCAL, które dostarczą niezwykłych doznań podczas każdej podróży.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

Zapytaj o ofertę indywidualną na PEUGEOT 508

Imię

Nazwisko

E-mail

Telefon

Polityka prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (w tym informacji o produktach, usługach, ofertach promocyjnych, nowościach i wydarzeniach oraz badaniach marketingowych) pochodzących od Spółki, środkami elektronicznymi:

* Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 128.700 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 496 zł (zawiera Assistance + samochód zastępczy oraz kartę paliwową). Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

** Dotyczy wybranych wersji Peugeot 508 z roku produkcji 2019 dostępnych do odbioru lub zamówionych do produkcji do 30 czerwca 2020 r. Wersja Peugeot 508 First Edition nie jest objęta niniejszą promocją. Szczegóły w salonach Peugeot. Oferta ważna do odwołania lub do wyczerpania zapasów. Zaprezentowany model może się różnić od wersji dostępnych w ofercie, a niektóre elementy wyposażenia mogą być dodatkowo płatne. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

*** Na nowe modele Peugeot dostępny jest promocyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych w ofercie PZU S.A. i TU ALLIANZ ze stawką 2,99% ceny samochodu.

**** Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 169.400 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 722 zł (zawiera Assistance + samochód zastępczy oraz kartę paliwową). Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

Pomiary zgodne z procedurą WLTP: Zużycie paliwa od 4,7 do 7,8 w cyklu mieszanym, od 5,7 do 10,5 w cyklu niskim, od 4,6 do 7,7 w cyklu średnim, od 3,9 do 6,6 w cyklu wysokim i od 4,8 do 7,8 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 124 do 175 (g/km).