PEUGEOT 508

OD 1 442 ZŁ NETTO/MIES.*

Promocyjne ubezpieczenie 2,99%**

ELEGANCKI STYL, KTÓRY ZACHWYCA

PEUGEOT 508

Daj się oczarować rasowemu sedanowi z dynamiczną elegancją.

Dynamiczna linia nadwozia, agresywny przód i ostre muskularne linie na pierwszy rzut oka wyróżniają Peugeot 508 i wprowadzają go w nową erę elegancji i sportowych doznań. Wyrzeźbione linie, nowa sygnatura świetlna i dbałość o detale podkreślają jakość i charakter tego rasowego samochodu.

Peugeot 508 to samochód o bezkompromisowym wyglądzie i jakości, które zawdzięcza najwyższym umiejętnościom designerów. Dokładnie przemyślane proporcje, bezramkowe drzwi, wykończenia nadwozia i chromy podkreślają wyrafinowaną elegancję tego nowego modelu.

OSZAŁAMIAJĄCE TECHNOLOGIE

PEUGEOT 508

Zaawansowane technologie, które zapewniają intensywne doznania z jazdy.

PEUGEOT 508 jest wyposażony w liczne zaawansowane technologie pokładowe i systemy wspomagania prowadzenia takie jak Night Vision. Używając kamery podczerwonej umieszczonej z przodu samochodu, technologia Night Vision pomaga wykryć pieszych lub zwierzęta na drodze podczas podróży nocą. Peugeot 508 jest również wyposażony w najnowsze systemy bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy, które wyniosą Twoje doznania z jazdy na nowy poziom.

BEZKONKURENCYJNY PEUGEOT i-Cockpit

PEUGEOT 508

Zasiądź za sterami PEUGEOT i-Cockpit.

Doświadcz wizjonerskiej koncepcji wnętrza, z kompaktową kierownicą, zestawem wirtualnych zegarów oraz 10” centralnym, pojemnościowym ekranem dotykowym w rozdzielczości HD. Rozkoszuj się wygodnymi fotelami z wielopunktowym masażem oraz najwyższą jakością dźwięku emitowaną przez system Hi-Fi renomowanej marki FOCAL, które dostarczą niezwykłych doznań podczas każdej podróży.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

Imię

Nazwisko

E-mail

Telefon

Polityka prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (w tym informacji o produktach, usługach, ofertach promocyjnych, nowościach i wydarzeniach oraz badaniach marketingowych) pochodzących od Spółki, środkami elektronicznymi:

*Oferta leasingowa FREE2MOVE LEASE® jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 131 200 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20 000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 442 zł (zawiera Assistance + samochód zastępczy oraz kartę paliwową). Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy – PSA Finance Polska Sp. z o.o. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot.
**Na nowe modele Peugeot dostępny jest promocyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych w ofercie PZU S.A. i TU ALLIANZ ze stawką 2,99% ceny samochodu.