PEUGEOT 508

ELEGANCKI STYL, KTÓRY ZACHWYCA

PEUGEOT 508

Daj się oczarować rasowemu sedanowi z dynamiczną elegancją.

Dynamiczna linia nadwozia, agresywny przód i ostre muskularne linie na pierwszy rzut oka wyróżniają Peugeot 508 i wprowadzają go w nową erę elegancji i sportowych doznań. Wyrzeźbione linie, nowa sygnatura świetlna i dbałość o detale podkreślają jakość i charakter tego rasowego samochodu.

Peugeot 508 to samochód o bezkompromisowym wyglądzie i jakości, które zawdzięcza najwyższym umiejętnościom designerów. Dokładnie przemyślane proporcje, bezramkowe drzwi, wykończenia nadwozia i chromy podkreślają wyrafinowaną elegancję tego nowego modelu.

OSZAŁAMIAJĄCE TECHNOLOGIE

PEUGEOT 508

Zaawansowane technologie, które zapewniają intensywne doznania z jazdy.

PEUGEOT 508 jest wyposażony w liczne zaawansowane technologie pokładowe i systemy wspomagania prowadzenia takie jak Night Vision. Używając kamery podczerwonej umieszczonej z przodu samochodu, technologia Night Vision pomaga wykryć pieszych lub zwierzęta na drodze podczas podróży nocą. Peugeot 508 jest również wyposażony w najnowsze systemy bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy, które wyniosą Twoje doznania z jazdy na nowy poziom.

BEZKONKURENCYJNY PEUGEOT i-Cockpit

PEUGEOT 508

Zasiądź za sterami PEUGEOT i-Cockpit.

Doświadcz wizjonerskiej koncepcji wnętrza, z kompaktową kierownicą, zestawem wirtualnych zegarów oraz 10” centralnym, pojemnościowym ekranem dotykowym w rozdzielczości HD. Rozkoszuj się wygodnymi fotelami z wielopunktowym masażem oraz najwyższą jakością dźwięku emitowaną przez system Hi-Fi renomowanej marki FOCAL, które dostarczą niezwykłych doznań podczas każdej podróży.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.