PEUGEOT 308 SW

Pakiety wyposażenia do 50% taniej**

Promocyjne ubezpieczenie 2,99%***

DOMINUJĄCY STYL

PEUGEOT 308 SW

Wyróżniaj się z tłumu poprzez niepowtarzalny nowoczesny styl.

Opływowa, smukła, dynamiczna linia Peugeot 308 SW od razu zachęca, by wsiąść za kierownicę i ruszyć w drogę. Efekt wizualny potęguje mocny przód, ostrzejsza linia maski o nowym kształcie czy dumnie wyeksponowany na środku pionowego grilla znak lwa.

Zanurz się w eleganckim wnętrzu z dużym panoramicznym szklanym dachem, który zwiększa poczucie przestronności. Jedź w idealnej ciszy i spokoju podziwiając nowoczesne linie kokpitu skąpane w promieniach słońca.

WYDAJNE SILNIKI

PEUGEOT 308 SW

Wyjątkowe silniki, które podkreślają niepowtarzalny sportowy charakter.

PEUGEOT 308 jest dostępny z dwoma trzycylindrowymi silnikami benzynowymi PureTech: wersją 110 S&S oraz wersją 130 S&S. Zmodernizowane jednostki wyposażono w bezpośredni wtrysk paliwa i 6-stopniową, manualną skrzynię biegów lub EAT8 Efficient Automatic Transmission 8 Speed – 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów dostępną tylko z silnikiem Puretech 130 S&S. Wszystko to zapewnia wyjątkowe osiągi i wrażenia za kierownicą, utrzymując zużycie paliwa na niskim poziomie.

PROWADZONY ZMYSŁAMI

PEUGEOT 308 SW

Technologie w służbie kierowcy.

Usiądź w środku i zanurz się w świecie Peugeot i-Cockpit® zaprojektowanym z myślą o przyjemności z jazdy. Poznaj wyjątkową zwrotność i intuicyjne prowadzenie – korzystaj z kompaktowej kierownicy, zegarów w polu widzenia drogi i nowego pojemnościowego ekranu dotykowego o przekątnej 9,7″. Ciesz się pełnią życia z systemem nagłośnienia Hi-Fi Denon i podnoszącym dynamikę jazdy Pakietem Sport*.

Podziwiaj eleganckie, sportowe wnętrze Peugeot 308. Stylowa kabina została wykończona materiałami najwyższej jakości. Szlachetne wzory tapicerek, skórzana kierownica i wysoka jakość zastosowanych tworzyw potęgują komfort użytkowania

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

Zapytaj o ofertę indywidualną na PEUGEOT 308 SW

Imię

Nazwisko

E-mail

Telefon

Polityka prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (w tym informacji o produktach, usługach, ofertach promocyjnych, nowościach i wydarzeniach oraz badaniach marketingowych) pochodzących od Spółki, środkami elektronicznymi:

* „Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 76.000 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 806 zł (zawiera Assistance + samochód zastępczy oraz kartę paliwową). Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.”

** Dotyczy wybranych wersji Peugeot 308 z roku produkcji 2019 dostępnych do odbioru lub zamówionych do produkcji do 30 czerwca 2020 r. Szczegóły w salonach Peugeot. Oferta ważna do odwołania lub do wyczerpania zapasów. Zaprezentowany model może się różnić od wersji dostępnych w ofercie, a niektóre elementy wyposażenia mogą być dodatkowo płatne. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

*** Na nowe modele Peugeot dostępny jest promocyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych w ofercie PZU S.A. i TU ALLIANZ ze stawką 2,99% ceny samochodu.

Pomiary zgodne z procedurą WLTP: Zużycie paliwa od 4,4 do 7 w cyklu mieszanym, od 7,3 do 8,8 w cyklu niskim, od 5,6 do 6,8 w cyklu średnim, od 4,9 do 6 w cyklu wysokim i od 5,9 do 7,5 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 111 do 163 (g/km).