PEUGEOT 308

Pakiety wyposażenia do 50% taniej**

Promocyjne ubezpieczenie 2,99%***

WYJĄTKOWY DESIGN

PEUGEOT 308

Zachwyć się jego silną osobowością widoczną na pierwszy rzut oka.

Zdecydowany charakter Peugeot 308 przykuwa wzrok od pierwszego spojrzenia. Logo Peugeot z lwem zostało umieszczone pośrodku nowego pionowego grilla, przedni zderzak został przeprojektowany tak, aby nadać dynamiki frontowi nadwozia, a diamentowe wykończenie świateł LED oraz nowe felgi aluminiowe nadają Peugeot 308 elegancji.

Minimalistyczna elegancja wprost stworzona dla ciebie… Charakter Peugeot 308 podkreśla szeroka gama akcesoriów i rozwiązań, które możemy indywidualnie dopasować do swojego stylu życia.

PEUGEOT i-Cockpit®

PEUGEOT 308

Innowacyjna koncepcja prowadzenia samochodu.

Usiądź w środku i zanurz się w świecie Peugeot i-Cockpit® zaprojektowanym z myślą o przyjemności z jazdy. Poznaj wyjątkową zwrotność i intuicyjne prowadzenie – korzystaj z kompaktowej kierownicy, zegarów w polu widzenia drogi i nowego pojemnościowego ekranu dotykowego o przekątnej 9,7″. Ciesz się pełnią życia z systemem nagłośnienia Hi-Fi Denon i podnoszącym dynamikę jazdy Pakietem Sport.

Wszystkie badania przeprowadzone wśród europejskich i chińskich klientów potwierdzają, że jazda samochodem wyposażonym w PEUGEOT i-Cockpit® jest przyjemnym i stymulującym doświadczeniem. Rozwiązanie to stało się obecnie głównym elementem wyróżniającym najnowsze projekty marki.

MOBILNE TECHNOLOGIE

PEUGEOT 308

Poznaj zaawansowane technologie.

Jazda samochodem staje się prostsza dzięki systemom wspomagania prowadzenia najnowszej generacji oraz nawigacji 3D online nowej generacji, która zapewnia dostęp do usług takich jak pogoda, parkingi czy ceny paliw na stacjach benzynowych oraz uwzględnia natężenie ruchu i korki w czasie rzeczywistym. Podłącz swojego smartfona do ekranu dotykowego za pomocą funkcji Mirror Screen Triple Play i ciesz się pełnią wygody.

Każdy entuzjasta jazdy samochodem doceni piękną, naturalną, jakość dźwięku emitowaną przez opcjonalny system nagłośnienia Hi-Fi marki Denon, Pakiet Sport zwiększający dynamikę prowadzenia Peugeot 308 to natomiast prawdziwy wzmacniacz emocji.

308 GT

Jeszcze bardziej wyrazisty charakter

Zakochaj się w PEUGEOT 308 GT i jego wyjątkowym designie. Obniżone zawieszenie i wyrazista, pełna siły sylwetka określają sportowy charakter modelu. Korzystaj z zalet Pakietu Sport, który jest wyposażeniem standardowym tej wersji. Ciesz się prowadzeniem, jakiego jeszcze nie było!

Reflektory Peugeot FullLED Technology

Oświetlenie Ambientne

Felgi 19" Black Saphire

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

Zapytaj o ofertę indywidualną na PEUGEOT 308

Imię

Nazwisko

E-mail

Telefon

Polityka prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (w tym informacji o produktach, usługach, ofertach promocyjnych, nowościach i wydarzeniach oraz badaniach marketingowych) pochodzących od Spółki, środkami elektronicznymi:

* „Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 71.000 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 757 zł (zawiera Assistance + samochód zastępczy oraz kartę paliwową). Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.”

**Dotyczy wybranych wersji Peugeot 308 z roku produkcji 2019 dostępnych do odbioru lub zamówionych do produkcji do 30 kczerwca 2020 r. Szczegóły w salonach Peugeot. Oferta ważna do odwołania lub do wyczerpania zapasów. Zaprezentowany model może się różnić od wersji dostępnych w ofercie, a niektóre elementy wyposażenia mogą być dodatkowo płatne. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

***Na nowe modele Peugeot dostępny jest promocyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych w ofercie PZU S.A. i TU ALLIANZ ze stawką 2,99% ceny samochodu.

Pomiary zgodne z procedurą WLTP: Zużycie paliwa od 4,4 do 7 w cyklu mieszanym, od 7,3 do 8,8 w cyklu niskim, od 5,6 do 6,8 w cyklu średnim, od 4,9 do 6 w cyklu wysokim i od 5,8 do 7,5 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 116 do 169 (g/km).