PEUGEOT 308

Dowiedz się więcej u dealera

WYJĄTKOWY DESIGN

PEUGEOT 308

Zachwyć się jego silną osobowością widoczną na pierwszy rzut oka.

Logo PEUGEOT z lwem zostało umieszczone pośrodku nowego pionowego grilla, przedni zderzak został przeprojektowany tak, aby nadać dynamiki frontowi nadwozia, a diamentowe wykończenie świateł LED oraz nowe felgi aluminiowe nadają PEUGEOT 308 elegancji.

PEUGEOT i-Cockpit

PEUGEOT 308

Innowacyjna koncepcja prowadzenia samochodu.

Korzystaj z kompaktowej kierownicy, zegarów w polu widzenia drogi i nowego pojemnościowego ekranu dotykowego o przekątnej 9,7″. Ciesz się pełnią życia z systemem nagłośnienia Hi-Fi Denon.

MOBILNE TECHNOLOGIE

PEUGEOT 308

Poznaj zaawansowane technologie.

Jazda samochodem staje się prostsza dzięki systemom wspomagania prowadzenia oraz nawigacji 3D online, która zapewnia dostęp do usług takich jak pogoda, parkingi czy ceny paliw na stacjach benzynowych oraz uwzględnia natężenie ruchu i korki w czasie rzeczywistym. Podłącz swojego smartfona do ekranu dotykowego za pomocą funkcji Mirror Screen Triple Play i ciesz się pełnią wygody.

308 GT

Jeszcze bardziej wyrazisty charakter

Zakochaj się w PEUGEOT 308 GT i jego wyjątkowym designie. Obniżone zawieszenie i wyrazista, pełna siły sylwetka określają sportowy charakter modelu. Korzystaj z zalet Pakietu Sport, który jest wyposażeniem standardowym tej wersji. Ciesz się prowadzeniem, jakiego jeszcze nie było!

Reflektory Peugeot FullLED Technology

Oświetlenie Ambientne

Felgi 19" Black Saphire

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

Zapytaj o ofertę indywidualną na PEUGEOT 308

Imię

Nazwisko

E-mail

Telefon

Polityka prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (w tym informacji o produktach, usługach, ofertach promocyjnych, nowościach i wydarzeniach oraz badaniach marketingowych) pochodzących od Spółki, środkami elektronicznymi:

Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa netto 70.300 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 703 zł (zawiera ubezpieczenie Assistance). Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej Klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

*SENSACYJNE DNI W PEUGEOT – Odbądź jazdę testową i otrzymaj indywidualny voucher na 2000 PLN. Ograniczone ilości w wyjątkowych cenach. Skontaktuj się z najbliższym dealerem w celu otrzymania szczegółowych.