PEUGEOT 208

UNIKALNY WYGLĄD

PEUGEOT 208

Zachwyć się eleganckim miejskim samochodem z nowoczesna sylwetką.

Precyzyjnie nakreślone linie auta, nowoczesna sylwetka i koci wygląd przedniej części auta podkreślają charakter PEUGEOT 208. Ten elegancki miejski samochód charakteryzuje się również sportowym zacięciem, które doskonale pasuje do DNA marki.

TECHNOLOGIA BlueHDi

PEUGEOT 208

Poczuj wyjątkowy komfort prowadzenia.

Silniki Diesla dostępne w PEUGEOT 208 to jednostki BlueHDi z technologią Stop & Start. Wyłączanie silnika po zatrzymaniu auta odbywa się niezwykle szybko, a także bez hałasu i wibracji, przy jednoczesnym zapewnieniu niższego zużycia paliwa i zredukowanej emisji CO2. Po wciśnięciu pedału sprzęgła silnik włącza się błyskawicznie oraz równie cicho i bezwibracyjnie.

INTUICYJNA POZYCJA ZA KIEROWNICĄ

PEUGEOT 208

Innowacyjne wyposażenie gwarantujące bezpieczeństwo i intuicyjną jazdę.

PEUGEOT i-Cockpit to rozwiązanie ergonomiczne składające się z kompaktowej kierownicy, ekranu dotykowego i zegarów w polu widzenia drogi znacząco ułatwia obsługę wszystkich elementów deski rozdzielczej, które są niezbędne do swobodnego wykorzystywania funkcji auta.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MODELE

Zapytaj o ofertę indywidualną na PEUGEOT 208

Imię

Nazwisko

E-mail

Telefon

Polityka prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (w tym informacji o produktach, usługach, ofertach promocyjnych, nowościach i wydarzeniach oraz badaniach marketingowych) pochodzących od Spółki, środkami elektronicznymi:

* Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa netto 55.000 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 550 zł (zawiera ubezpieczenie Assistance). Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej Klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

** Na nowe modele Peugeot 208 dostępny jest promocyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych w ofercie PZU S.A. i TU ALLIANZ ze stawką 2,99% ceny samochodu. Promocja dotyczy pojazdów z rocznika 2018 zamówionych w bieżącym miesiącu oraz wydanych i ubezpieczonych w terminie 30 dni od daty DPG. Oferta dostępna jest również dla kategorii „0 km” oraz można ją łączyć z produktami lojalnościowymi. Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych PZU S.A. i TU ALLIANZ mogą być łączone z ofertą finansową Perfect Drive.

Pomiary zgodne z procedurą WLTP: Zużycie paliwa od 4,2 do 7,2 w cyklu mieszanym, od 6,3 do 8,7 w cyklu niskim, od 5,2 do 7 w cyklu średnim, od 4,8 do 5,2 w cyklu wysokim i od 6 do 7,7 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 111 do 163 (g/km).